Реклама
09:51, 15 квітня 2020 р.

Де найкраще обміняти валюту?

Реклама
Де найкраще обміняти валюту?, фото-1

Розрахунки з іноземними підрядниками, відпустка або можливо позика в іноземній валюті? Кожна з перерахованих вище ситуацій пов'язана з необхідністю обміну валюти в Миколаєві. Існує багато можливостей обміну валюти. Найважливішими є три групи:

  • традиційні стаціонарні обмінні пункти,
  • онлайн-обмінні пункти,
  • банки.

Основна мета обміну валюти - це, звичайно, отримати найкращий можливий курс валют. Також важливими є додаткові збори, націнки, витрати на будь-які перекази, а також спред (різниця між вартістю купівлі та продажу валюти).

Стаціонарний обмін валюти - це все ж вигідно?

Обмін валют в обмінка Миколаїв, настільки популярній лише кілька років тому, повільно перетворюється в минуле. Це пов’язано з все ширшою пропозицією обмінників електронних грошей, які штурмували ринок обміну валют і пропонують дуже хороші умови. Стаціонарний обмінний пункт - це насамперед вища вартість операції. Традиційні обмінні пункти засновують свою діяльність на комісії за кожну транзакцію. Сума цієї комісії може істотно відрізнятися між окремими пунктами обміну валюти, однак вона часто досягає декількох відсотків. До цього ми повинні додати час, витрачений на пошук обмінного пункту, порівняння обмінного курсу долара чорний ринок Миколаїв та потрапляння туди.

Обмін валюти в банку

Аналогічно традиційній, ми можемо спробувати обміняти валюту у вікні банку. Якщо ж ми перебуваємо за кордоном і платимо карткою за покупки та послуги, банк конвертує наші кошти відповідно до курсу даної валюти та поширення. Сьогодні існують відмінності між вартістю купівлі та продажу валюти на рівні, що досягає навіть 5%. Висновок цього – обмін не окупається.

Онлайн обмін валюти

Протягом кількох років Інтернет-обмінні пункти завойовують все більше прихильників серед обміну валют. Чому росте популярність обмінників електронних грошей? Відповідь слід шукати насамперед у розмірі плати за трансакцію. Інтернет-пункти обміну валют використовують значно нижчий рівень спреду, ніж банки та фіксовані пункти обміну валют. Чому? Не потрібно обслуговувати офісні приміщення. Вся транзакція відбувається через Інтернет на порталі обміну електронними валютами. Великою і очевидною перевагою обміну валюти в Інтернеті є можливість здійснювати всю операцію вдома, не шукаючи стаціонарні пункти обміну. Операція відбувається через Інтернет-портал та банківські перекази. Протягом декількох хвилин після оформлення замовлення на обмін, на ваш рахунок надійдуть кошти у правильній валюті.

Конкуренція = прибуток для замовника

Посилена конкуренція між банками та бюро обміну валют дуже вигідна, перш за все, для клієнта. Інтернет-бюро обміну валют завойовують все більшу частку ринку валютних обмінів завдяки все ширшій доступності Інтернету, гарантій безпеки, і перш за все привабливих курсів валюти на сьогодні Миколаїв, швидкості та зручності транзакцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...