• Головна
  • Для випускників Білоцерківських шкіл розпочато вступну компанію - 2020
12:15, 11 червня 2020 р.

Для випускників Білоцерківських шкіл розпочато вступну компанію - 2020

Київська обласна державна адміністрація повідомляє, що на Київщині розпочинається вступна кампанія 2020 року. Закладами професійної (професійно-технічної) освіти уже розпочато приймання документів від випускників 9-х класів. Для випускників 11-х класів реєстрація в електронних кабінетах закладів фахової передвищої освіти розпочнеться 1 серпня, а приймання заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня.

З особливостями та умовами приймання на навчання вступники та абітурієнти можуть ознайомитися на сайтах закладів освіти, у засобах масової інформації та соціальних мережах. Крім того, в кожному закладі працюють приймальні комісії, де досвідчені фахівці нададуть кваліфіковану консультацію з будь-яких питань. Абітурієнти та вступники можуть подати вступну заяву як в електронному, так і в письмовому вигляді.

Кожен може обрати собі майбутній фах, адже 24 заклади професійної (професійно-технічної) освіти Київщини пропонують навчання за 72 робітничими професіями, актуальними та популярними на сучасному ринку праці, а 25 закладів фахової передвищої освіти готують фахівців за 20 галузями знань.

У цьому році на навчання до закладів професійної (професійно-технічної) освіти за регіональним замовленням планується прийняти 3230 осіб, до закладів фахової передвищої освіти – 942 особи.

Бажаємо вступникам та абітурієнтам не помилитися у виборі майбутньої професії й стати в ній успішними, реалізувавши всі свої здібності та таланти, адже молоді, завзяті, конкурентоспроможні, кваліфіковані кадри так потрібні Київщині!

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами.

Наш Telegram  канал. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступна кампанія -2020 #Біла Церква #студенти #навчання #вступи до вищих закладів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...