
17:45, 12 червня 2020 р.
Знову продаж алкоголю неповнолітньому зафіксували в Білій Церкві
В ході профілактичного рейду ювенальні поліціянти задокументували продавчиню, що продала алкоголь 16 - ти річному хлопцю на масиві Піщаний у Білій Церкві.
Про це повідомляється на офіційні сторінці Поліція Білоцерківщини

З батьками ювенальні поліціянти провели профілактичну бесіду. На продавця магазину складено протокол про адміністративну відповідальність за ч.2ст.156 КУпАП, за що передбачений штраф у розмірі 1700 до 6800 грн.
Крім цього було направлено подання до Головного Управління податкової служби, стосовно позбавлення ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями та накладення штрафних станцій у вигляді штрафу.
Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами.
Наш Telegram канал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення
08:49, 28 березня 2017 р.
07:15, 29 березня 2017 р.
08:52, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
