• Головна
  • Новий офісно-лабораторний комплекс за $7 млн побудує «Біофарма» у Білій Церкві
13:00, 20 червня 2020 р.

Новий офісно-лабораторний комплекс за $7 млн побудує «Біофарма» у Білій Церкві

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", комплекс буде побудований на території заводу в місті Біла Церква (Київська обл.).

«Частину об'єктів на території науково-виробничого комплексу (у Білій Церкві — ІФ) було продано компанії "STADA Україна", ми прийняли рішення побудувати новий корпус. Це буде будівля, окрема від корпусу заводу — фракціонатора», - повідомили в компанії.

Компанія вже спрямувала $500 тис. на закупівлю лабораторного обладнання для діагностики COVID-19, тест-систем, ШВЛ, аналізатори газів у крові. 

Варто зазначити, що "Біофарма" вже розпочала клінічні випробування свого препарату "Біовен" для лікування ускладнень, спричинених COVID-19 та продовжує залучати донорів з антитілами до COVID-19. На сьогодні компанією протестовано 9400 осіб (антитіла виявлено в 54 осіб, або 0,59%) та зібрано 37 літрів реконвалесцентної плазми.

"Біофарма" розпочала розробку гіперімунного імуноглобуліну на основі плазми людей, котрі перенесли COVID-19, цей препарат може бути ефективним для специфічного лікування COVID-19.

Розробка препарату здійснюється в рамках участі "Біофарми" в роботі Міжнародного альянсу компаній, що спеціалізуються на виробництві препаратів із плазми крові, до якого також входять Takeda і CSL, Octapharma, Biotest, BPL, LFB, Sanquin, GreenCros, ADMA Biologics. Заготівлю такої плазми проводять плазмоцентри в Сумах, Черкасах, Дніпрі, Харкові.

"Біофарма" розпочала клінічні дослідження з оцінки ефективності препарату "Біовен" виробництва ТОВ "Біофарма Плазма" в комплексній терапії пацієнтів із пневмонією, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-19/SARS-CoV-2.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами.

Наш Telegram канал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біофарма #Біла Церква #завод #новий комплекс #лабораторія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...