• Головна
  • Як і де легко обміняти біткоіни за гривні
Реклама
08:53, 22 червня 2020 р.

Як і де легко обміняти біткоіни за гривні

Реклама
Як і де легко обміняти біткоіни за гривні, фото-1

Криптовалюти - це швидко зростаюча ринкова область. Все більше людей вирішують вкладати гроші в торгівлю. Кількість бірж криптовалют збільшується з кожним місяцем. Люди використовують біткоіни як спосіб легко інвестувати або заощадити гроші. Незалежно від мети придбання криптовалюти, настане момент, коли вам потрібно буде отримати її готівкою. Де це можна зробити швидко і легко?

Спосіб №1: обмін криптовалюти на obmenat24.com - гроші на ваш банківський рахунок

Перший спосіб обміну біткоінів на гривні - це використання онлайн-обміну валюти https://obmenat24.com/, щоб отримати кошти безпосередньо на ваш банківський рахунок. Весь процес надзвичайно простий та інтуїтивно зрозумілий. Для обміну біткойнів за допомогою обмінника потрібно: вказати суму для обміну, ввести адресу рахунку, на який потрібно зарахувати кошти. Розмістивши замовлення, ви отримаєте платіжну адресу BTC, яку слід використовувати при замовленні переказу з приватного або біржового гаманця. Переказ повинен надійти на ваш банківський рахунок протягом максимум 48 годин.

Рішення на базі obmenat24.com має величезну перевагу, а саме - незалежність від розташування бітоматів, яких поки що не зустрічаються в Україні. Маючи гроші на своєму банківському рахунку, ви можете зняти їх зі звичайного банкомату. Це рішення не позбавлене своїх недоліків. Основним є відсутність анонімності. Інша проблема - необхідність чекати переказу, тому ви не зможете отримати готівку негайно, це буде проблематично, особливо коли гроші потрібні терміново.

Спосіб №2: Бітомати - повністю анонімний, швидкий і простий обмін BTC на гривні

Як випливає з назви, це спеціальні банкомати для торгівлі криптовалютами. Принцип їх роботи дуже простий. Для отримання валют потрібно перевести відповідну кількість криптовалюти за вказаною адресою з веб-сайту, після чого за допомогою відповідної опції вибрати спосіб отримання готівки. У цьому випадку це буде прийом у бітомат. Наступний крок - поїхати на місце і зняти готівку. Це рішення має дві основні переваги. Перша - наявність готівки «на місці». Друга, однак, дуже велика анонімність, що є основною передумовою використання криптовалют. Весь процес можна здійснити без реєстрації та без підтвердження. Цей обмін також дуже безпечний, але він має головний недолік. Це комісія, яка сплачується за користування. Залежно від компанії, яка управляє бітоматом, це може бути заздалегідь визначена сума або відсоток угоди

Що обрати, де обміняти BTC на готівку?

Обидва варіанти мають деякі переваги та недоліки. Дуже важливо врахувати, яке з рішень буде доречним у вашій конкретній ситуації. Бітомати стануть дуже вигідним варіантом для всіх, хто хоче зробити весь процес анонімним і швидко обміняти криптовалюту на готівку без необхідності реєстрації. Однак вас може стримувати порівняно висока комісія та часто проблемна локація. Цей варіант неодмінно зацікавить жителів великих міст.

Обмінник - це рішення без проблем з високою комісією та місцезнаходженням. Однак це рішення набагато повільніше. Його перевагою, однак, буде незалежність від місця розташування. Важко сказати, який варіант краще.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...