• Головна
 • У чому переваги та недоліки АМР-сторінок для SEO просування
Новини компаній
15:48, 20 липня 2020 р.

У чому переваги та недоліки АМР-сторінок для SEO просування

Новини компаній

Зручна мобільна версія — сьогодні це обов'язковий атрибут для будь-якого сайту, якщо, звичайно, його власники зацікавлені у тому, щоб їхній ресурс був зручним для користувачів. Сучасні опитування показують, що люди все частіше заходять до Інтернету за допомогою мобільних пристроїв. Бувають випадки, коли саме з мобільного сторінки завантажуються повільно, а деякі елементи дизайну зовсім пропадають. Щоб уникнути подібних проблем Google розробив стандарт АМР-сторінок, і нижче ви дізнаєтеся, що це таке і як подібну розробку можна використовувати.

У чому переваги та недоліки АМР-сторінок для SEO просування, фото-1

Щоб отримувати стабільний трафік на сайті та не мати проблем з оптимізацією краще довіритися професіоналам. Саме такі спеціалісти працюють в Idea Digital Agency. Ви можете просто зараз перейти на сайт ideadigital.agency та замовити просування сайту в Києві https://ideadigital.agency/ru/promo/seo-kiev/.

Про технологію

В стандартному варіанті мобільна версія сайту використовує в якості основи структуру десктопної версії. Що пропонує технологія АМР — завантажувати лише найважливіший контент. Accelerated Mobile Pages або «прискорені мобільні сторінки» дозволяють:

 • зробити завантаження всього сайту з мобільних пристроїв у декілька разів швидшим;
 • створити зручні умови для користувачів, які зможуть завантажити сторінку, що їх зацікавила, за декілька секунд;
 • збільшити конверсії на сайті, у порівнянні зі звичайною адаптованою версією;
 • отримати подяку та бонуси від Google.

Завдяки технології АМР, ваші користувачі бачать саме той контент, який їм потрібен. При цьому, складні елементи дизайну, які створюють додаткове навантаження та можуть негативно впливати на швидкість завантаження сторінки, відсутні.

У чому переваги та недоліки АМР-сторінок для SEO просування, фото-2

Але не слід думати, що АМР — це вирішення всіх питань. Щоб отримати максимальну користь від цієї технології, потрібно провести SEO оптимізацію та приділити увагу контенту на вашому сайті.

Коли слід прискорювати сторінки

Теоретично, прискорити можна весь ресурс. Але навряд чи вдасться розробити усі цільові сторінки з настільки обмеженим функціоналом. Натомість, головні користувачі технології АМР — портали з великою кількістю публікацій, наприклад, блоги або портали новин. Саме для таких ресурсів вигідніше використовувати прискорені сторінки, адже головне у них — контент, а не візуальна складова. Якщо на вашому сайті є рубрики з великою кількістю контенту, ви можете сміливо використовувати АМР для їх швидкого завантаження. Це може покращити поведінкові фактори, а також буде позитивно впливати на ранжування.

Переваги АМР

 • Прискорення завантаження сайту. Згідно з дослідженнями, технологія АМР збільшує швидкість завантаження сторінок на 15-85%. Завдяки прискореним сторінкам, ваш ресурс відвідає ще більше людей.
 • Збільшення рейтингу. Хоча Google наголошує, що використання його сервісів не впливає на позиції у пошуковій видачі, фактично, завдяки технології АМР ви покращите свої позиції та зможете обійти конкурентів з аналогічним контентом, які поки не знайомі з прискореними сторінками.
 • Підвищення швидкодії сервера за рахунок зниження навантаження.
У чому переваги та недоліки АМР-сторінок для SEO просування, фото-3

Недоліки АМР

 • Зниження візуальної привабливості.
 • Обмежені варіанти мобільної реклами на сторінках.
 • Статистика відвідувань не фіксується у звітах Гугл Аналітики та Метрики, що можна виправити за допомогою спеціального тегу, який потрібно поставити на всіх прискорених сторінках.

Отже АМР — це корисний інструмент, що допомагає ресурсам збільшувати аудиторію та покращувати свої позиції в пошуковій видачі. Але без SEO оптимізації та гарного контенту використовувати його не має сенсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...