• Головна
  • У Білій Церкві пройшла нарада директорів закладів професійної освіти області
15:45, 3 серпня 2020 р.

У Білій Церкві пройшла нарада директорів закладів професійної освіти області

Понад 9 млн грн з обласного бюджету спрямують на програму розвитку системи освіти Київської області на 2019 – 2021 рр. Наразі передбачає закупівлю обладнання для створення навчально-практичних центрів. Про це йшлося під час робочої наради, що відбулася у Білій Церкві.

Планується на базі Білоцерківського професійного ліцею, Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти та Білоцерківського вищого професійного училища у 2020-2021 навчальному році, створюють три потужні НПЦ для навчання молоді за наступними професіями: «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «електромонтер з ремонту вторинної комутації та зв’язку», «кухар», «кондитер», «майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів».

З державного та обласного бюджетів заплановано виділити 5, 85 млн грн для створення навчально-практичних центрів за галузевим напрямком

Вже на базі Бориспільського професійного ліцею утворили центр освіти для дорослих. На фінальній стадії завершення схожого центру в Ржищівському професійному ліцеї. В інших закладах продовжують роботи з підготовки навчально-матеріальної бази до поточного навчального року. Створено 3 та реконструйовано 5 лабораторій за професіями «кухар», «кондитер». Для них вже придбано та встановлено сучасне обладнання.

«Розвиток системи професійної освіти є одним зі стратегічних напрямів діяльності облдержадміністрації, – зазначає Василь Володін, голова КОДА. – І ми сприяємо підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки. Відтак продовжуємо створювати навчально-практичні центри за галузевим спрямуванням. Робимо усе від нас залежне, щоб наповнити їх сучасним устаткуванням. Адже молодь має виходити на ринок праці конкурентоспроможною. Вона має володіти новітніми фаховими знаннями та технологіями».

За прогнозом з 1 вересня учні, практично всіх закладів професійної освіти в області, розпочнуть навчання в нових сучасних кабінетах та лабораторіях

Про це повідомляє пресслужба КОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#професійна освіта #Біла Церква #центри #навчально-практичні центри
11,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Максиm Мирошниk
4 серпня 2020 р., 21:37
Шукай "Обладнання для освіти
Оголошення
live comments feed...