
Відео
13:50, 19 серпня 2020 р.
Вперше за 12 років у Білоцерківській родині народились трійня
Відео
«Ми вже звикли вітати батьків з народженими двійнями. Щороку у нас з'являється близько 20 білоцерківських родин з подвійним щастям! Але вперше за 12 років лелека не полінувався і приніс до Білої Церкви трійню!» - мер міста Геннадій Дикий.
Вітаємо Білоцерківську родину Оксани та Дмитра Коломійців, і бажаємо здоров'я малечі.
Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами.
Наш Telegram канал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
08:47, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
08:52, 28 березня 2017 р.
