• Головна
  • Білоцерківський «Білий Барс» в третьому матчі півфінальної серії плей-офф поступився ХК «Кременчук»
12:00, 29 вересня 2020 р.

У Білій Церкві відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч, в якому «Білий Барс» приймав «Кременчук». Раніше "городяни" виграли обидва матчі, і вели в серії 2:0.

«Білий Барс» вийшов в досить урізаному складі: з різних причин матч пропускали лідери команди Кирило Кучер, Павло Таран, Сергій Логач, Максим Ядловський, Владислав Куцевич, Сергій Бабинець та Роман Благий.

Вже на 4-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард «Кременчука» Олександр Коробов, який реалізував більшість. Через 11 хвилин перевага "городян" подвоїв Владислав Грицьких.

У другій двадцятихвилинці «Білий Барс» зміг закинути одну шайбу: Вадим Мазур майстерно вивів Дениса Бородая один на один з голкіпером, і 18-річний форвард закинув свою першу шайбу в плей-офф УХЛ.

Однак потім ще в другому періоді «Кременчук» довів рахунок до розгромного: по шайбі закинули Олександр Коробов, Микола Кисельов, Артем Дубінін і Єгор Серанов.

На старті третього періоду свою третю шайбу в матчі закинув Олександр Коробов, на що «Білий Барс» відповів реалізованим більшістю у виконанні Андрія Удовиченка.

В останні 13 хвилин закидали тільки гравці «Кременчука»: спочатку відзначився Тимофій Савицький, а потім дубль в підсумковий протокол "вписав" Владислав Грицьких, який встановив таким чином підсумковий рахунок в матчі - 2:9.

Наступний матч між командами в рамках півфінальної серії плей-офф пройде завтра, 29 вересня. Початок зустрічі о 18:00, пряма трансляція - на сайті XSPORT.ua

«Білий Барс» - «Кременчук» 2:9 (0:2; 1:4, 1:3)

Рахунок в серії: 0:3

Шайби: 0:1 Коробов (Дубінін, Денискін - більш.), 3:13. 0:2 Грицьких (Созонов), 14:29. 1:2 Бородай (Мазур), 23:21. 1:3 Коробов (Волков), 26:26. 1:4 Кисельов (Денискін, Бабрусев), 30:03. 1:5 Дубінін (Денискін, Коробов), 38:15. 1:6 Серанов (Кисельов), 39:13. 1:7 Коробов, 43:05. 2:7 Удовиченко (Мазур, Грицюк - більш.), 47:18. 2:8 Савицький (Толстушко, Яковлєв), 49:33. 2:9 Грицьких (Алексюк), 53:32.

Білий Барс: Пеленський (Полгороднік - з 30:03); Грицюк - Собко, Кравець - Кисельов, Гребеник - Максименко; Бородай (А) - Мазур - Удовиченко, Лєсников (А) - Ружніков (К) - Мостовий, Ромахін - Петрошенко - Фурсенко.

Кременчук: Давлетшін (Гордюшин - з 50:33); Бабрусев - Григорян, Хрішпенц - Толстушко, Алексюк - Грицьких, Яковлєв; Кисельов (К) - Серанов - Чемерілов, Савченко - Пукс (А) - Созонов, Волков - Гриценко (А) - Савицький, Коробов - Дубінін - Денискін.