• Головна
  • Друковані силіконові браслети BrasletiTop
Новини компаній
14:36, 9 жовтня 2020 р.

Друковані силіконові браслети BrasletiTop

Новини компаній

Силіконовий браслет – це ідеальний подарунок на виставках, конкурсах та іграх, а також для просування вашої продукції та послуг. Компанія Brasleti.Topдрукує на силіконових браслетах переважно трафаретним друком. Можливий друк практично будь-якої графіки на таких браслетах, оскільки виробник може застосовувати дрібні деталі лише за допомогою цієї технології. Це можливо завдяки використанню екранів з різною вагою. Для друку використовуються стабільно якісні силіконові фарби. Також ретельний підбір фарб та їх постачальників дозволяє виробнику досягти дуже високого рівня стійкості до стирання.

Спосіб виготовлення силіконових браслетів з відбитком, запропонованих на сайті https://brasleti.top/, забирає деякий час, оскільки кожен колір повинен друкуватися з окремого екрану, що призводить до витрат. Якщо в проекті використовується кілька кольорів - використання декількох екранів - один колір один екран. Друковані браслети мають одну головну перевагу перед тисненими, а саме дозволяють друкувати дуже дрібні елементи. Силіконові браслети в основному друкуються для клієнтів в індустрії розваг.

Силіконові стрічки, вдавлені всередину

Найпопулярнішим видом силіконових браслетів є рельєфні браслети з наповненням.Довговічність стрічок з точки зору наповнення є вирішальною перевагою перед друкованими смугами. Оскільки заповнення знаходиться у виїмці, що є результатом виробничого процесу. Крім того, відсутність безпосереднього контакту з фарбами забезпечує дуже довгий період збереження зовнішнього вигляду браслета. Браслети можуть бути тиснутими на всю поверхню смуг, як на зовнішній стороні групи, так і на внутрішній. Силіконові браслети - це, мабуть, єдине обмеження графічного дизайнера. Виробник може наповнити тиснення на силіконових браслетах будь-якою кількістю кольорів. Браслет наповнюється вручну (дрібними частинами) за допомогою спеціальних машин.

Силіконові стрічки, рельєфні зовні

Ще одним типом силіконових браслетів, також з дуже привабливою формою, є рельєфні зовні силіконові браслети. Їх форма насамперед привабливіша за звичайні гурти, тому що дозволяє зв’язатись із клієнтом за допомогою відчуття дотику. Тиснення на зовнішній стороні смуг може бути покрите будь-яким кольором з палітри.

Силіконові стрічки для ключів

Виготовляються силіконові підвіски, також відомі як силіконовістрічки для ключів з кільцем, розміром 12x242x2 мм. Тасьми такого типу, як і звичайні браслети, можна друкувати всередині та зовні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...