• Головна
  • Де краще оформити кредит під заставу - в банку, у приватної особи або в ломбарді?
Новини компаній
10:59, 30 жовтня 2020 р.

Де краще оформити кредит під заставу - в банку, у приватної особи або в ломбарді?

Новини компаній

Бувають ситуації, коли людині в терміновому порядку потрібні гроші, а позичити їх нема в кого. Та й не зовсім хочеться обтяжувати когось своїми фінансовими негараздами, адже як відомо, дружба закінчується там, де починаються грошові відносини. Але не варто засмучуватися, якщо ваші родичі або друзі відмовили в необхідній сумі. На щастя, сьогодні знайти кошти можна в найкоротший термін без особливих зусиль. Оптимальний варіант отримання потрібної суми - звернення в спеціалізовані фінансові компанії, де можна оформити кредит під заставу нерухомості або під заставу авто на лояльних та чесних умовах.

Де краще оформити кредит під заставу - в банку, у приватної особи або в ломбарді?, фото-1

Де оперативно отримати кредит на будь-які потреби Білій Цеккві?

Зазвичай людина вважає, що найнадійнішим, а значить, і зручним місцем для оформлення кредиту є банк. Але це помилкове переконання, засноване на усталеному стереотипі, що банк - єдиний порятунок в складних фінансових ситуаціях. Часто в питанні отримання позики під заставу авто у людей більше довіри виникає до банків. Насправді взяти позику навіть під заставу власної квартири в банку - досить трудомісткий і тривалий процес, що вимагає від позичальника і достатнього часу, і сил, і гори документів, на збір яких можуть йти тижні.

Однак давно існують компанії, що надають нітрохи не гірше умови кредитування, а часто кращі , ніж в банках. І Україна в цьому напрямку не виняток. Зараз повсюдно можна зустріти небанківські організації, автоломбарди, де видають кредит під заставу майна. Але і тут потрібно бути обачними. Адже за приємними процентними ставками і м'якими вимогами, які пропонують приватні кредитори, ховаються звичайні шахраї. Найчастіше це слизький шлях до самого несприятливого результату. Щоб не нарватися на аферистів, вибирайте тільки перевірені фірми.

Кредит під заставу: де більше шансів отримати?

Заставне кредитування відрізняється від споживчого більш низькими процентними ставками і менш суворими вимогами до позичальників. Якщо ви шукайте оперативний варіант фінансування, варто звернути увагу на ліцензовані кредитні організації, у яких вже є репутація на ринку і позитивні відгуки в інтернеті. Однією з таких є молода команда фахівців в сфері заставного кредитування Royal Standard Group.

Головні плюси отримання позики

Royal Standard Group існує на ринку близько 8 років, а значить, досконало знає потреби клієнтів, адже їх кількість з кожним днем ​​тільки зростає. Тут пропонують абсолютно прозору співпрацю, з дотриманням всіх норм законодавства. Діяльність кредитора контролюється Нацбанком і відбувається в рамках Законів України «Про споживче кредитування», «Про фінансові послуги та регулювання ринку фінансових послуг», «Про захист прав споживачів». Більш того, кредитор входить в Асоціацію СУП і Асоціації АФУ.

В основі філософії Royal Standard Group лежать наступні принципи:

  • чесність і відкритість;
  • толерантність і лояльність;
  • безпека та конфіденційність.

У компанії цінують кожного клієнта, тому намагаються підлаштуватися під конкретну ситуацію позичальника. Кредитна програма під заставу нерухомості і авто розроблена виключно в ключі клієнтоорієнтованості. Ви можете не сумніватися, що в Royal Standard Group працюють професіонали, які знають свою справу, які кожен день вдосконалюють сервіс і кредитні продукти. Комфортні ставки, відсутність додаткових платежів при обслуговуванні кредиту під заставу нерухомості, максимально короткі терміни оформлення - це неповний перелік переваг фінансової організації.

Бажаєте переконатися в цьому особисто? Тоді переходите на сайт - rsg.ua, вибирайте необхідну суму і починайте користуватися грошима на свій розсуд!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...