• Головна
  • Вантажоперевезення під час карантину – перезавантаження й контури майбутнього
Новини компаній
16:00, 12 листопада 2020 р.

Вантажоперевезення під час карантину – перезавантаження й контури майбутнього

Новини компаній

Рівень падіння вантажоперевезень за підсумками дев'яти місяців 2020 року оновлює рекорди. Держслужба статистики відзначає зниження вантажообігу в Україні на 16,6%. По транспортних галузях зниження вантажних перевезень проявилося по-різному. У вкрай складному становищі авіаційні вантажоперевезення, падіння вантажопотоку на трубопроводах склало 36%. Автомобільні вантажоперевезення скоротилися на 14,4%.

Динаміка вантажоперевезень

Як відзначають аналітики ринку, подальше входження в зону турбулентності неминуче. Для стримування поширення Covid-19 різні країни повсюдно продовжують вводити обмеження: карантинні заходи, введення митних і транспортних коридорів для вантажних перевезень, часткове закриття пунктів пропуску, самодекларація водіїв, обов'язкове тестування на ковід.

І разом з тим, схаменувшись після першої хвилі, бізнес приходить до тями й, за можливості, перебудовується. При загальному скороченні залізничних вантажоперевезень на 6% і різкому падінні кількості пасажирів, вперше за останні місяці відзначено зростання пасажирського потоку. Бізнес переводить продажі й покупки у сферу інтернету, розвиває підпорядковану інфраструктуру. На власних суднах компанія «Нібулон» з моменту створення по річках України перевезла 20 тонн вантажів.

Як позначається локдаун на автомобільних вантажоперевезеннях

Не зважаючи на епідемію, вантажні перевезення у великих містах не скоротилися. Транспортні компанії працюють у колишньому ритмі, крім того, освоюють і розвивають нові види послуг. Вантажні перевезення у Києві залишаються стабільними, зросла популярність сервісу спеціалізованих доставок:

  • посилки рідним і знайомим;
  • доставка продуктів з мережі громадського харчування та супермаркетів;
  • купівля товарів в інтернет-магазинах;
  • доставка медикаментів;
  • перевезення спортивного, туристичного спорядження.

Практично не зменшилася кількість замовлень на перевезення меблів, переїзди квартирні, офісні, дачні.

Транспортні компанії – гарантії безпеки

Транспортні компанії все більше позиціюють себе як вигідну й надійну альтернативу поштовим послугам. Клієнти готові платити за терміновість і якість доставки, надійність вантажоперевезень. У сьогоднішніх реаліях тільки транспортні компанії в змозі забезпечувати тестування здоров'я персоналу, проводити належну санітарну обробку вантажних таксі, здійснювати необхідний контроль над безпечною доставкою вантажів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...