• Головна
  • Який таль вибрати для кран-балки?
Новини компаній
16:49, 28 грудня 2020 р.

Який таль вибрати для кран-балки?

Новини компаній

 Як відомо, кран-балка – це спрощена модифікація однобалкового мостового крана, котра користується великим попитом на вітчизняних підприємствах. Застосовують кран-балки повсюди, де є потреба піднімати та переміщувати вантажі вагою до 16 тонн. Ключовим компонентом на будь-якій кран-балці є вантажопідйомний механізм – ручний або електричний таль (тельфер).

З питанням про те, який вибрати таль для кран-балки стикається, майже кожен відповідальний за це на середньому або великому підприємстві - посадова особа, або ж керівник невеликого виробництва. Для того щоб розібратися, який таль на конкретній ділянці потрібен, необхідно проаналізувати основні параметри, та вже на основі цього правильно вибрати відповідне обладнання.

Електричний таль

Електричний таль

Перше питання: що краще і вигідніше – ручний або електричний таль - https://kzpto.com.ua/uk/tali-elektrichni/? Ручні талі - порівняно легкі та мобільні пристрої, як правило, з ланцюговим механізмом підняття і пересування. Дуже зручні у тому плані, що не вимагають електрики. Тому, якщо необхідність маніпуляцій із вантажами виникає усього кілька раз за робочу зміну, то найкращий вибір – це ручний таль.

Основна маса використовуваних електричних талів або тельферів - це агрегати на 380 вольт, але також існують моделі побутового типу на 220 Вольт. Зрозуміло, усі вони коштують дорожче, ніж ручні аналоги; також вимагають належного догляду і мають більш складну конструкцію. Тельфер набагато продуктивніший у порівнянні з ручним талем, забезпечує більш високу швидкість виконання підйомно-транспортних робіт.

Електричний таль 3,2 т

Електричний таль 3,2 т

Друге питання: це вантажопідйомність таля. Це ключовий параметр, від якого у великій мірі залежить ціна і тип конструкції, а також запас міцності та компактності усього агрегату. Правильно вибирати так: берете максимальну вагу вантажів, з якими плануєте працювати плюс додаєте про запас 10-20% - це забезпечить максимально ефективну роботу та продовжить міжремонтний період таля.

Електричний канатний таль 40,0 т

Електричний канатний таль 40,0 т

Трете питання: будівельна висота. Кожний таль має такий технічний параметр як «будівельна висота», який в умовах обмеженого простору цехів, складів та інших приміщень є дуже важливим. Будівельна висота - це відстань від верхнього або нижнього кріплення (у залежності від конструкції) або катка візка таля до кінчика гака підйому в самій верхній точці. Це дозволяє виміряти попередньо найвищу точку підйому. Є талі з нормальною будівельною висотою і зменшеною. Остання конструкція заснована на розташуванні елементів тельфера по обидві сторони двотаврової балки – вона, зазвичай, набагато дорожче за ціною.

Електричний тельфер 12,5 т

Електричний тельфер 12,5 т

Четверте питання: виконання. Цей параметр означає виконання тельферів для передбачуваних місць експлуатації:

  • загальнопромислове виконання – для більшості випадків;
  • тропічне виконання (для жаркого клімату) – для експлуатації при температурах до 50°C;
  • вибухобезпечне або пожежобезпечне виконання (для небезпечних виробництв і шахт, де можливий вибух від іскри через небезпечну концентрацію газу або пилу).

П'яте питання: де купити таль? Найкращий варіант для вітчизняних підприємств – це купити болгарський таль Podem за ціною виробника. Зробити це можна, звернувшись на Київський завод підіймально-транспортного обладнання, який є офіційнім представником компанії «Подем» в Україні. Тельфери Podem відрізняються від аналогів, які виготовляють інші виробники, підвищеною надійністю та довговічністю, простотою обслуговування та помірними цінами.

Детальна інформація про болгарські талі «Подем» - на сайті КЗПТО https://kzpto.com.ua/

КЗПТО в соціальних мережах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...