• Головна
  • Використання мастильних станцій в українській промисловості
Новини компаній
18:00, 31 грудня 2020 р.

Використання мастильних станцій в українській промисловості

Новини компаній
Використання мастильних станцій в українській промисловості, фото-1

Для нагнітання мінерального масла в мастильні системи верстатів та інших промислових машин зручно та вигідно використовувати спеціальні станції. Українські промислові підприємства мають велику потребу в подібному обладнанні. Використання мастильних станцій дозволяє забезпечити безперервність робочого процесу, знизити знос виконавчих елементів та зменшити витрати на ремонт. На ринку можна підібрати відповідну продукцію як вітчизняних, так і закордонних виробників. Різниця полягає у вартості, технічних характеристиках, особливостях експлуатації.

Головні переваги використання мастильних станцій:

  • мінімальні інтервали між подачею дозволяють забезпечити оптимальний обсяг речовини під час роботи верстата;
  • чітке дозування позитивно впливає на стан підшипників, допомагає зберегти їх від пошкоджень;
  • встановлення цього пристрою позбавляє необхідності людині виконувати мастильні операції, які можуть іноді нести загрози для здоров’я;
  • з’являється можливість оптимізувати вимоги до мастил, зменшити їхні витрати та підвищити економічний ефект.

На промислових підприємствах застосовують різні види станцій. Наприклад, у системах кінцевого типу добре себе зарекомендувала модель СС-0100. Вона обслуговує дві магістралі по черзі. Великим попитом користується мастильна станція СДР. Вона чітко дозує подачу пластичної речовини в централізованих системах і поставляється з компактним манометром. Останній дає можливість контролювати тиск. Обираючи мастильну станцію, обов’язково уважно ознайомтеся з інструкцією. Це дозволить дізнатися правильний спосіб монтажу та підключення пристрою, нюанси технічного обслуговування, параметри мастил, які дозволяється використовувати.

Наша країна є промисловою державою, і ця галузь стрімко зростає та модернізується. Великі та потужні верстати, інше обладнання потребують у створенні ідеальних умов для стабільної експлуатації в умовах інтенсивних навантажень. Мастильні станції — одні з тих пристроїв, які покликані подовжити термін служби промислових машин та покращити їхню продуктивність. Вони здатні працювати з різними речовинами та забезпечувати їхню дозовану подачу у необхідні місця. Для великих заводів рекомендуємо автоматизовані станції, вони більш зручні та ефективні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...