Як вибрати віброплиту?

Якісне трамбування гравію чи асфальту дозволяє добре підготувати поверхню для її подальшої експлуатації. І, якщо при прокладанні доріг для цього використовуються великогабаритні катки, то на невеликих майданчиках будівельникам необхідна віброплита. При невеликих розмірах вона демонструє високу ефективність і може використовуватись для ущільнення піску, грунту та інших сипучих матеріалів.

Області експлуатації віброплити

Найчастіше віброплити використовуються для трамбування землі перед будівництвом фундаменту. Здатність техніки якісно ущільнювати поверхню під час закладки тротуарної плитки дозволяє купити віброплиту для облаштування пішохідних чи бігових доріжок в парках і скверах.

Як вибрати віброплиту?, фото-1

Більш потужна трамбувальна техніка нерідко використовується при будівництві стоянок біля супермаркетів, спортивних майданчиків і кортів. Власникам приватних територій віброплити дозволяють підготувати поверхню перед встановленням рулонного газону, будівництвом басейнів і облаштуванням зон відпочинку.

Критерії вибору віброплити

Щоб купити віброплиту, котра зможе демонструвати високу ефективність, необхідно ознайомитись з її характеристиками. До найбільш важливих параметрів обладнання відноситься:

  • тип двигуна – віброплита може комплектуватись бензиновим, дизельним чи електричним мотором. Найбільш популярний варіант – бензинова техніка. Вона успішно використовується на різних майданчиках незалежно від об’ємів запланованих робіт. Невеликі розміри і простота в обслуговуванні дозволяють купити віброплиту з бензиновим ДВЗ власникам заміської нерухомості;
  • вага обладнання – віброплити поділяються на легкі, універсальні, середньоважкі і важкі. Перші – вагою до 75 кг, підходять для нетривалого використання. Універсальна техніка може виконувати більш масштабні роботи, однак їй потрібні часті перерви. Середньоважкі і важкі віброплити – найбільш габаритне обладнання, призначене для промислового використання;
  • вібраційне зусилля – показник потужності поштовхів, що передаються від вібратора на плиту. Техніка з великим вібраційним зусиллям зможе трамбувати щільні матеріали незалежно від товщини їх шару.
Як вибрати віброплиту?, фото-2

Бажаючим купити віброплиту також варто звернути увагу на розміри робочої поверхні агрегату. Чим менше її площа, тим більший тиск буде створювати віброплита. Відповідно, обладнання з невеликою робочою поверхнею буде найбільш ефективним.

Де замовити найякісніші віброплити?

Інтернет-гіпермаркет «УКРСНАБ» – лідер в сфері продажу будівельного обладнання в Україні, пропонує купити віброплиту найкращих виробників по найнижчим цінам. В асортименті компанії завжди є велика кількість техніки для трамбування асфальту, тротуарної плитки і сипучих матеріалів.

Працівники «УКРСНАБ» готові проконсультувати покупців і підсказати, яка з моделей буде оптимальною для виконання робіт. На кожну віброплиту діє гарантія від виробника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі