• Головна
  • Рішення про здорожчання проїзду у Білій Церкві має прийняти виконком
11:20, 11 березня 2021 р.

Рішення про здорожчання проїзду у Білій Церкві має прийняти виконком

вартість проїзду біла цеква, зросте вартість проїзду в білій церкві, громадські обговорення біла церква, перевізники біла церква, маршрутки біла це...

вартість проїзду біла цеква, зросте вартість проїзду в білій церкві, громадські обговорення біла церква, перевізники біла церква, маршрутки біла церква

У результаті громадських обговорень, які відбулись 10 березня, було вирішено рекомендувати винести на розгляд виконавчого комітету БМР проєкт рішення “Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”, яким передбачається встановити тариф – 6,00 грн.

10 березня у Білій Церкві відбулося публічне обговорення проєкту рішення виконавчого комітету «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», – повідомляє пресслужба Білоцерківської міської ради.

Обговорення було ініційоване з метою приведення у відповідність розміру тарифу на послуги з перевезення на автобусних маршрутах загального користування економічно обґрунтованим витратам та задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, та розглянувши листи від ТОВ «Трансіті», ТОВ «Епітранс» та ТОВ «Білоцерківський автобусний парк».

У ході засідання перевізники міста наголосили на необхідності зміни тарифу на перевезення у зв’язку із зростанням цін на витратні матеріали та обслуговування рухомого складу та задля коректного дотримання інвестиційних зобов’язань. Вони зауважили, що тарифна політика на автомобільному транспорті має задовольняти підприємницький інтерес, забезпечувати розвиток автомобільного транспорту, стимулювати впровадження новітніх технологій перевезень, застосування сучасних типів транспортних засобів.

Також перевізники надали розрахунки, виконані відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року №1175, Висновки та аудиторське дослідження економічного обґрунтування тарифу на проїзд в міському транспорті атестованого судового експерта та аудиторської компанії.

Під час заходу присутні та глядачі онлайн трансляції отримали відповіді на питання, які їх найбільше цікавили: щодо оновлення рухомого складу, виконання інвестиційних зобов’язань, графіку руху автобусних маршрутів, та інше.

Рішення про здорожчання проїзду у Білій Церкві має прийняти виконком, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
3,5
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...