• Головна
  • Що хочуть знати користувачі про конструктор сайтів Creatium?
Новини компаній
17:07, 16 квітня 2021 р.

Що хочуть знати користувачі про конструктор сайтів Creatium?

Новини компаній

Серед нових платформ особливе місце займає конструктор сайтів Creatium. Не дивлячись на те, що ця платформа є досить молодою, свою популярність вона отримала, як серед веб-розробників, так і серед початківців. Які у сфері програмування не мають особливих знань. Тому варто розібратися з деякими питаннями, які досить часто виникають у користувачів у процесі роботи.

Creatium – конструктор для створення лендінгів чи сайтів?

Починаючи з 2018 року, платформа Creatium позиціонує себе як конструктор, який використовують для створення багатосторінкових сайтів. До цього моменту він використовувався у якості конструктора для створення лендінгів. Але не дивлячись на це, він користується попитом за рахунок власної стабільності. Це характеризується постійною підтримкою і розвитком редактора.

Чому «конструктор сайтів» постійно переміщується з одного домену на інший?

Що хочуть знати користувачі про конструктор сайтів Creatium?, фото-1

Цей процес пов’язаний з тим, що формат сервісу постійно змінюється. Серед користувачів країн СНГ свою популярність конструктор отримав на платформі LP. Трішки пізніше, коли було створено бренд Creatium, цей конструктор почали розглядати як ресурс, який використовують для створення багатосторінкових сайтів. За рахунок цього виникла потреба у зміні домену. Але той самий редактор залишився в основі використання Creatium.

Досить часто виникає питання, чому у налаштуваннях елементів присутній редактор коду, адже сайт за допомогою конструктора можна створити без програмістів. Кількість різноманітних комбінацій дизайнів для одного і того ж самого сайту може бути досить великою. Але для того, щоб цей процес можна було реалізувати, у користувачів з’явився доступ до кодів. При виникненні питань, які стосуються процесу створення сайтів, можна звернутися за допомогою до спеціалістів служби підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...