• Головна
  • Переможці науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України - білоцерківські школярі
14:24, 19 травня

Переможці науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України - білоцерківські школярі

білоцерківські учні, учні з білої церкви, мала академія наук біла церква

білоцерківські учні, учні з білої церкви, мала академія наук біла церква

Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик привітав білоцерківських школярів – переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році та їхніх наукових керівників.

14-16 травня 2021 року відбувся заключний етап конкурсу Малої академії наук України, у якому у складі команди Київською області взяли участь 16 вихованців закладів освіти нашого міста.

Серед 30 призових місць, які здобула Київщина, 12 перемог вибороли учні Білої Церкви, а це 40% обласного складника.

Вітаємо наших юних науковців та їхніх наукових керівників, а саме:

І місце – Кабатов Тимур, учень 11 класу БСШ №9, секція “Англійська мова”, науковий керівник Шишко І.П.ІІ місце – Ільницька Валерія, учениця 10 класу БНВО “Перша гімназія”, секція “Французька мова”, науковий керівник Хмельницька І.В.ІІ місце – Снігур Аліса, вихованка ЦПО “Соняшник”, секція “Археологія”, науковий керівник Гаврилюк В.Ю.ІІ місце – Повзун Олександр, учень 11 класу БСПМШ №16, секція “Електроніка та приладобудування”, науковий керівник Гаркуша О.І.ІІІ місце – Кравець Дмитро, учень 10 класу БЗШ №6, секція “Журналістика”, науковий керівник Омельченко Т.В.ІІІ місце – Геращенко Даніїл, учень 11 класу БСПМШ №16, секція “Історія України”, науковий керівник Потильчак С.Й.ІІІ місце – Шквира Юлія, учениця 10 класу БНВО “Ліцей-МАН”, секція “Історичне краєзнавство”, науковий керівник Бурлака С.І.ІІІ місце – Якименко Юлія, вихованка ЦПО “Соняшник”, секція “Етнологія”, науковий керівник Гаврилюк О.М.ІІІ місце – Зелена Вікторія, учениця 10 класу БЗШ №21, секція “Гідрологія”, науковий керівник Мельник Л.М.ІІІ місце – Климчук Олександр, учень 10 класу БЗШ №6, секція “Ботаніка”, науковий керівник Сабадин В.Я.ІІІ місце – Михайлюк Дмитро, учень 10 класу БСШ №1, секція “Хімія”, науковий керівник Кушнір І.М.ІІІ місце – Григорчук Олександра, учениця 10 класу БЗШ №17, секція “Екологія”, науковий керівник Злочевська Н.О.

білоцерківські учні, учні з білої церкви, мала академія наук біла церква

білоцерківські учні, учні з білої церкви, мала академія наук біла церква

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...