• Головна
  • Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві
22:23, 12 серпня 2021 р.

Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві

біла церква, новини білої церкви, іт школа біла церква, IT STEP, IT STEP біла церква

біла церква, новини білої церкви, іт школа біла церква, IT STEP, IT STEP біла церква

IT STEP School – це частина великої родини Комп’ютерної Академії «IT STEP», яка відома далеко за межами України. IT STEP – це 136 000 випускників, 65 000 студентів, 22 країни та 105 філій, 4 університети та 14 інноваційних шкіл!

Дотепер діти відвідували комп’ютерну академію у рамках позашкільної освіти. Та цього року у Білій Церкві з’явився новий проект – у вигляді загальноосвітньої школи.

Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві, фото-2

Приватна школа нового покоління IT STEP School – це якраз та школа нового формату, яка розвиватиме і навчатиме дітей завдяки сучасним методам і послуговуючись найкращим європейським досвідом.

Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві, фото-3

“Досвід показує, що 90% шкільних знань забуваються у дорослому віці. А останні 10% ніяк не допомагають у працевлаштуванні. Саме тому в програмі IT STEP School робиться акцент на розвитку незамінних якостей сучасної людини – розвитку мислення, Soft Skills, бізнес-навичок і поглибленому вивченні іноземних мов та IT –технологій”, – підкреслюють розробники.

Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві, фото-4

В IT STEP School за кожним учнем буде закріплений індивідуальний комп’ютер, а також обладнають сучасну лабораторію фізики і хімії. Учням не потрібно буде тягнути портфелі з важкими підручниками, а батькам – перевіряти домашні завдання, адже їх просто не буде. Та й стежити за успіхами дитини можна буде онлайн – за допомогою електронного сервісу аналітики відвідування та успішності MyStat.

Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві, фото-5

“Унікальна концепція інтегрованих уроків дає можливість щодня застосовувати практичні знання, отримані на одному предметі, в рамках іншого. Знання з фізики застосовуються в робототехніці. Математики – в програмуванні. Географії – в 3D дизайні, – пояснюють в школі. Все це дозволяє IT STEP SCHOOL викладати стандартні шкільні предмети на якісно новому рівні з дотриманням вимог Міністерства освіти і науки”.

Школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов відкривається у Білій Церкві, фото-6

IT STEP SCHOOL вже успішно функціонує в 14 містах України. За цей час програма школи показала, як технології можуть змінити процес навчання.Набір до школи у Білій Церкві ще відкритий. Дізнатися більше та зареєструвати дитину можна онлайн.

Або звернувшись до приймальні Академії IT STEP:

б. Олександрійський 52а/1а(067) 382-37-80

(073) 797-89-63

(095) 262-44-34

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...