• Головна
  • Opti Taxi та Велосотка "Білоцерківський стандарт"-2021: партнерство заради кращого майбутнього
Партнерский материал
14:46, 20 вересня 2021 р.

Opti Taxi та Велосотка "Білоцерківський стандарт"-2021: партнерство заради кращого майбутнього

Партнерский материал
Opti Taxi та Велосотка "Білоцерківський стандарт"-2021: партнерство заради кращого майбутнього

Біла Церква одне з найкрасивіших міст Київщини та всієї Північної України. Наша природа та чистота екології славляться в усій країні. 

Збереження статусу Білої Церкви в якості одного з найбільших кліматичних курортів України в багатьох аспектах залежить від підтримки містян та соціально відповідальних представників приватного сектору. 

Спеціально для того, щоб нагадати про необхідність збереження чистоти природи та підтримки екології, щороку у нашому місті проходить масштабна спортивна подія Велосотка "Білоцерківський стандарт". Традиційним партнером визначного заходу виступає Opti Taxi найбільший сервіс таксі в Україні. 

Opti Taxi та бренд “579”: транспортний сервіс, який поєднує покоління 

Opti Taxi раніше був відомий як служба “579”, яка була заснована у 2005 році. За ці роки сервіс став найбільшою службою таксі в країні та зумів привернути увагу мільйонів пасажирів.  

Нового подиху історія однієї з найбільших національних транспортних компаній отримала у 2019 році. Тоді був проведений масштабний ребрендинг, після чого з'явилася група компаній Opti Global, яка поєднала в собі кращі національні сервіси. Але бренд “579” не зник, а став постійним номером для виклику Opti Taxi, яке тоді ж представило власний мобільний додаток. 

У застосунку Opti Taxi який можна безкоштовно завантажити у Google Play та App Store, доступні майже 10 видів поїздок, функції замовлення доставки та бронювання квитків та всі види транспорту. 

Таким чином, Opti Taxi став єдиним сервісом таксі в Україні, який має попитом та заслуговує на довіру пасажирів різних поколінь. Так, доросліші містяни, традиційно, викликають таксі за коротким номером “579”, а молодь обирає безкоштовний мобільний додаток компанії.

Велосотка "Білоцерківський стандарт"-2021: подія, що поєднує спортсменів та свідомий громадський актив

Велосотка "Білоцерківський стандарт"-2021— щорічна спортивна подія, яка поєднує професіональних спортсменів та аматорів з екологічними активістами та просто свідомими громадянами.

Змагання має декілька цілей:

  • популяризація екологічного виду транспорту — велосипеда;
  • популяризації здорового способу життя;
  • екологічна просвіта;
  • розвиток туризму;

Велосотка "Білоцерківський стандарт"-2021— масштабна та професійно організована подія, яка організована за прикладом найкращих світових змагань з велоспорту.

Учасників та гостей івенту чекали сучасний рівень організації вело-змагань, професійне суддівство, електронна система старту-фінішу, супровід автомобілями поліції, спец-автомобілями і каретами швидкої допомоги, пам'ятні сувеніри та призи, концерт і культурно-розважальна програма після фінішу.

Підтримка європейського рівня організації була б неможлива без підтримки великого бренду. Так команда Opti Taxi надавала організаційну та фінансову підтримку майже на кожному етапі події та вітала учасників змагань на визначних участках траси.

Opti Taxi: рух надихає

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Opti Taxi #579
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...