![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині
![Білоцерківщині відкрили поліцейські станції, відкрили поліцейські с... Білоцерківщині відкрили поліцейські станції, відкрили поліцейські станції, поліцейські станції на білоцерківщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Білоцерківщині відкрили поліцейські станції, відкрили поліцейські станції, поліцейські станції на білоцерківщині
Сьогодні на Білоцерківщині відбулися урочисті відкриття трьох поліцейських станцій – в Узинській, Гребінківській та Маловільшанській територіальних громадах.
Про це повідомила поліція Київщини.
![Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-2 Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Заходи відбулись за участі керівництва Головного управління поліції Київщини, співробітників управління превентивної діяльності поліції столичної області, територіальних підрозділів поліції, представників органів районного та місцевого самоврядування, голів територіальних громад.
![Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-3 Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Метою проєкту «Поліцейський офіцер громади» є створення надійного безпекового простору на території кожної територіальної громади.
Кожна з цих станцій має окремий вхід, обладнана сигналізацією. В кабінетах знаходяться столи з комп’ютерами, принтери та сейфи для зброї.
![Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-4 Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Очільник поліції Київщини під час урочистого відкриття поліцейських станцій вручив головам територіальних громад листи-подяки за співпрацю.
«Проєкт «Поліцейський офіцер громади» став одним із найуспішніших, адже надання допомоги громадянам 24/7 – це надважливе завдання поліції Київської області»,- зазначив у свої промові Андрій Нєбитов.
![Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-5 Поліцейські станції відкрили на Білоцерківщині, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Діяльність поліцейських офіцерів громад – це не тільки поліцейські функції, а й допомога у будь-якому напрямку: якщо негода, сталося стихійне лихо – під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, завжди поряд з громадою буде поліцейський офіцер громади.