• Головна
  • До ІІ фази проєкту щодо оновлення громадського транспорту попередньо обрано Білу Церкву
19:43, 24 вересня 2021 р.

До ІІ фази проєкту щодо оновлення громадського транспорту попередньо обрано Білу Церкву

транспорт біла церква, тролебуси біла церква, кредит єіб, оновлення міського транспорту, оновлення транспорту біла церква

транспорт біла церква, тролебуси біла церква, кредит єіб, оновлення міського транспорту, оновлення транспорту біла церква

24 вересня відбулася стартова нарада щодо реалізації другої фази проекту “Міський громадський транспорт”. Він фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку у рамках ініціативи Міністерства інфраструктури України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Нова фаза “Міський громадський транспорт II” передбачає закупівлі для парків громадського транспорту в українських містах нового екологічного транспорту.

Для реалізації другої фази проекту попередньо обрано 18 міст, а саме: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці.

Остаточний перелік міст буде сформовано після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та ЄІБ, після чого до проекту зможуть доєднатися і інші міста України.

“Команда Міністерства інфраструктури чітко розуміє, що Україні слід максимально пришвидшувати реалізацію міжнародних інвестиційних проектів як на державному, так і місцевому рівнях. Це гарантує, що ми отримаємо системний ефект від розвитку інфраструктури у всіх регіонах країни, зокрема у містах, де місцева влада не використовує сповна усі наявні наразі фінансові можливості.

Старт ІІ фази проекту «Міський громадський транспорт» – це той практичний результат, якого вдалося досягти за доволі короткий термін. Завдяки цьому, щонайменше 18 українських міст з допомогою кредитного інструменту ЄІБ та за сприяння Міністерства, зможуть отримати нові електричні автобуси, трамваї, тролейбуси, поїзди метрополітену, а також модернізувати трамвайні та тролейбусні лінії”, — розповіла заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Анна Юрченко.

Скільки грошей буде витрачено?

Кредит ЄІБ складає 200 млн євро.

Загальна вартість проекту — 400 млн євро.

Очікується, що перша партія екологічного транспорту буде поставлена уже в 2022 році.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Уряд України та Європейський підписали угоду про реалізацію ініціативи “Міський громадський транспорт України ІІ”. Вона є другою фазою проекту “Міський громадський транспорт”, який реалізовувався в Україні з 2017 року.

Завдяки йому вже оновлюються парки громадського транспорту в Києві, Харкові, Львові, Тернополі, Луцьку, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську і Чернівцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...