• Головна
  • На аукціоні продадуть білоцерківську ТЕЦ
21:30, 21 жовтня 2021 р.

На аукціоні продадуть білоцерківську ТЕЦ

Білоцерківську ТЕЦ продадуть на прилюдних торгах у межах процедури виконавчого провадження. Ціна буде встановлена на рівні не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна.

Як повідомляє Finbalance, продаж Білоцерківської ТЕЦ відбудеться в рахунок погашення заборгованості банку "Фінанси та кредит" по рефінансуванню на 1,5 млрд грн:

"28 вересня Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль" та залишив без змін рішення Госпсуду Київської області, яким було задоволено позов НБУ та в рахунок погашення заборгованості банку "Фінанси та кредит" по рефінансуванню на 1,5 млрд грн було вирішено стягнути з відповідача на користь позивача єдиний майновий комплекс ТЕЦ за адресою Київська область, м. Біла Церква, вул. Петра Запорожця (нова назва - вул. Івана Кожедуба), 361, а також устаткування, обладнання, інвентар, транспортні засоби." - йдеться в рішенні суду.

Суди вирішили, що вказане майно має бути продано на прилюдних торгах у межах процедури виконавчого провадження, передбаченої законом «Про виконавче провадження», за ціною, встановленою на рівні не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна на підставі оцінки суб`єкта оціночної діяльності на стадії оцінки майна під час проведення виконавчих дій.

Нагадаємо, що у червні Госпсуд Київської області став на сторону НБУ у справі щодо ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль" відносно боргу банку "Фінанси та кредит" по рефінансуванню на 1,5 млрд грн. "Білоцерківську ТЕЦ" пов’язують з Костянтином Жеваго (йому ж належав і збанкрутілий банк "Фінанси та кредит").

За даними НБУ, на початок листопада 2019 року борг банку "Фінанси та кредит" по рефінансу становив 6,7 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...