![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики золоту медаль здобув військовослужбовець 72 ОМБр
![72 ОМБр, Військовослужбовець 72 ОМБр здобув золоту медаль, Військов... 72 ОМБр, Військовослужбовець 72 ОМБр здобув золоту медаль, Військовослужбовець 72 бригади важка атлетика, чемпіон європи ігор томченко](/dist-assets/images/cap.jpg)
72 ОМБр, Військовослужбовець 72 ОМБр здобув золоту медаль, Військовослужбовець 72 бригади важка атлетика, чемпіон європи ігор томченко
Військовослужбовець 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Ігор Томченко взяв участь у Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед майстрів 2021 в складі збірної команди України, що проходив у Нідерландах з 16 по 20 жовтня.
Наш військовий здобув золоту медаль, посівши перше місце у ваговій категорії 109+кг.
Про це повідомила пресслужба 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.
“Хочу подякувати командиру 72 ОМБр Олександру Вдовиченко та управлінню бригади за сприяння та підтримку у розвитку важкої атлетики. Для мене велика честь представляти Збройні сили України, а зокрема нашу бригаду на чемпіонаті такого рівня“, – зазначив Ігор Томченко.
За результатами Україна зайняла 3 місце.