• Головна
  • У Білій Церкві не закриють онкодиспансер
09:44, 25 листопада 2021 р.

У Білій Церкві не закриють онкодиспансер

Онкодиспансер у Білій Церкві, онкодиспансер біла церква, не закриють онкодиспансер у білій церкві, онко біла церква

Онкодиспансер у Білій Церкві, онкодиспансер біла церква, не закриють онкодиспансер у білій церкві, онко біла церква

24 листопада на засіданні Київської обласної ради розглядалось актуальне і вкрай важливе питання для Білої Церкви та всієї південної частини Київщини про реорганізацію Білоцерківського онкодиспансеру, що знаходиться у власності Київської обласної ради.

Як повідомив депутат Київської обласної ради Володимир Сабадаш, дане питання розглядалося на двох комісіях: на комісії з питань комунального майна і на медичній комісії, і отримало позитивні висновки. Крім цього, ніяких скорочень і ліквідації не буде, а буде приєднання Білоцерківського до Київського обласного онкодиспансеру.

Будуть підвищені заробітні плати працівникам та буде покращена матеріально-технічна база. В сукупності це все дасть можливість покращити якість послуг для людей, які проживають у місті Біла Церква і не тільки.

Як повідомив директор Київського обласного онкологічного диспансеру,р ішення КОДА про передачу корпусу від протитуберкульозного диспансеру для потреб розвитку онкологічної служби створить належні умови для розширення матеріально-технічної бази. Там необхідно створити операційний та реанімаційний блоки, для яких цього року вже було закуплено обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...