• Головна
  • Унікальне виробництво виробів із флоат-скла в Україні від ТОВ «Лисичанський скляний завод»
Новини компаній
09:00, 2 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Унікальне виробництво виробів із флоат-скла в Україні від ТОВ «Лисичанський скляний завод»

Новини компаній
Унікальне виробництво виробів із флоат-скла в Україні від ТОВ «Лисичанський скляний завод»

Важко уявити сучасне життя без скла. Цей матеріал застосовується скрізь: починаючи з промисловості, автомобілебудування, будівництва та виробництва електроніки, закінчуючи предметами мистецтва.

Особливе місце на ринку виробів зі скла сьогодні займає флоат-скло – це матеріал високої якості поверхні та з можливістю формування будь-якої форми за допомогою нагріву.

Провідним підприємством, яке спеціалізується на виробництві виробів із флоат-скла в Україні та, зокрема, в Луганській області, є ТОВ «Лисичанський скляний завод».

ТОВ «Лисичанський скляний завод» є провідним підприємством промислової переробки скла, яке випускається на обладнанні визнаних світових лідерів. На виробничому майданчику Лисичанського скляного заводу реалізовано кілька великих інвестиційних проектів, які вивели підприємство на якісно високий рівень роботи та дозволили запустити у виробництво низку інноваційних видів продукції у нашій країні. Це екологічно чистий продукт європейської якості на конкурентній основі з максимальною енергоефективністю для споживачів нашої країни та виходом на інші ринки.

Перевагами підприємства є:

  • повний цикл переробки та обробки скла, триплексу, броньованого триплексу, молірування (згинання) малого радіусу;
  • нанесення енергозберігаючого покриття методом магнетронного напилення як за стандартними рецептами, так і за розробленими рецептами фахівців підприємства, що відповідають європейським екостандартам;
  • виготовлення дзеркал, методом напилення нітрату срібла на мідній та безмідній основі.

ТОВ «Лисичанський скляний завод» має можливість виготовляти широкий спектр продукції.

Великогабаритне дзеркало

Дзеркала з флоат-скла відрізняються особливою міцністю покриття та стійкістю до атмосферних впливів. При цьому товщина матеріалу складає всього від 3-х до 6-ти міліметрів. До речі, при виготовленні дзеркал не використовується свинець, що робить матеріал по-справжньому безпечним та екологічним.

Сонцезахисне скло

Галузь застосування цього матеріалу зрозуміла з назви. Основною функцією є захист від ультрафіолетових променів. Такий тип скла широко застосовується у виготовленні склопакетів для житлових та комерційних будівель. Для виробників вікон та дверей можливість покупки сонцезахисного скла в Україні – це гарна новина. Тепер можна заощадити і замість імпорту зарубіжної продукції забезпечувати себе матеріалом українського виробництва, що відповідає всім світовим стандартам.

Мультифункціональне скло

Це новий продукт у сегменті світлопрозорих конструкцій. До переваг мультифункціонального скла належать: захист від перегріву та збереження тепла приміщень, стійкість до механічних пошкоджень, можливість ламінування, різання, загартовування, термічної обробки скла. На відміну від енергозберігаючого скла, яке несе стандартну функціональність продукту та обмежує його застосування, мультифункціональне є матеріалом з м`яким покриттям та поєднує в собі низькоемісійні властивості та сучасний естетичний вигляд рефлекторного скла.

Ламіноване скло

Ударостійке, шумоізоляційне, довговічне скло - матеріал підвищеної міцності та безпеки. Надійність цього матеріалу в сукупності з можливістю нанесення малюнків та кольорової плівки, дозволяє застосовувати скло для широкого спектру архітектурних, дизайнерських та промислових цілей. ТОВ «Лисичанський скляний завод» пропонує ряд послуг з виготовлення ламінованого скла: декоративний триплекс з використанням кольорових плівок або нанесенням малюнка; дзеркальний триплекс; архітектурний триплекс; броньований триплекс; будівельний триплекс з можливістю використання сонцезахисного та мультифункціонального скла; триплекс у розмірі з набором різних товщин скла.

Гнуте скло

Оригінальні скляні конструкції можливі завдяки виробам із гнутого скла. Цей матеріал може прикрасити не тільки архітектурні будови нестандартним дизайном, а й застосовується в торгово-промисловому середовищі: обладнання (холодильні та меблеві вітрини), скляні меблі, обмежувальні конструкції (перила та сходові прольоти, панорамні ліфти); скляні перегородки у приміщеннях (душові огорожі, вітрини, офісні перегородки). Продукція повністю сертифікована заводом-виробником ТОВ «Лисичанський скляний завод» та відповідає всім необхідним стандартам та чинним нормам з безпеки та функціональності.

Броньований триплекс

Цей по-справжньому міцний та високоякісний матеріал використовується при створенні дверей, вікон, перегородок та надійних касових вузлів у сучасних банках. Даний тип триплексу здатний протистояти найскладнішому навантаженню: ударам каменів, куль та інших механічних пошкоджень.

Загартоване скло

Термічна обробка скла з наступним швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох боків створює міцне термостійке покриття. Використовується у будівництві при заскленні висотних будівель, виготовленні склопакетів, заскленні пасажирських, вантажних та сільськогосподарських транспортних засобів, при виготовленні деталей побутової техніки та в інтер'єрі. Особливо популярним у побуті стали кухонні фартухи із загартованого скла. Окрім виготовлення самого матеріалу, ТОВ «Лисичанський скляний завод» пропонує широкий спектр робіт з цим типом скла. Наприклад, різання скла у розмір за індивідуальними замовленнями, фігурна та лінійна обробка кромок, свердління отворів діаметром від 4 до 220 мм, піскоструминна обробка, шовкотрафаретний друк, цифровий моно- або повнокольоровий друк, а також цифровий друк керамічними чорнилами.

З повним переліком можливості обробки та декору скла можна ознайомитись на сторінках сайту ТОВ «Лисичанський скляний завод» «Цифровий друк на склі», «Шовкографія», а також «Скло з піскоструминним малюнком».

Окрему позицію у продукції ТОВ «Лисичанський скляний завод» займає виготовлення скла з лакофарбовим покриттям "SKINALI GLASS". Цей матеріал застосовується у якості облицювання стін, в інтер'єрах комерційних та житлових приміщеннях, при оформленні елементів меблів. Світло та колір – це основа неперевершеної краси скла з лакофарбовим покриттям, що ефектно поєднується з деревом, металом або каменем, дозволяє створювати дизайнерам неповторний декор в оформленні інтер`єрів різних будівель та споруд.

Повний каталог ТОВ «Лисичанський скляний завод» можна переглянути на сторінці «Продукція».

Перерахувавши ряд переваг та перелік продукції ТОВ «Лисичанський скляний завод», варто сказати, що підприємство не стоїть на місці та має планомірний розвиток, додаючи нові лінії виробництва та купуючи обладнання від світових лідерів у скляній галузі. Співпраця з підприємством – це не лише придбання матеріалів, що відповідають усім світовим стандартам якості, а й прискорення термінів роботи за рахунок зменшення імпорту та супутніх фінансових витрат, а також підтримка національного товаровиробника.

Багатопрофільна команда фахівців, досвідчений інжиніринг та новітнє обладнання дозволяють швидко та професійно підібрати оптимальний підхід до кожного клієнта, розробити рішення для будь-яких об`єктів.

Підприємство виконує унікальний для України набір послуг з обробки скла, нанесення екологічно чистих покриттів з енергозберігаючими властивостями, методом магнетронного напилення та виготовлення виробів зі скла для архітектурних рішень, що застосовуються у суспільно-соціальних об`єктах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанський скляний завод #триплекс #ламіноване скло #сонцезахисне скло #дзеркала #друк на склі #скіналі #броньоване скло #шовкографія на склі #великогабаритне скло #гнуте скло #загартоване скло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...