• Головна
  • Паливні брикети: види та переваги
Новини компаній
17:19, 28 грудня 2021 р.

Паливні брикети: види та переваги

Новини компаній

Брикети - тверде паливо, яке стає все більш затребуваним. Це зумовлюється перевагами над іншими варіантами. До головних особливостей євродрів належить висока енергетична ефективність, тривале горіння та зручність використання. Щодо ціни, купити брикети паливні можна на вигідних умовах. На сайті продаються різні види палива та гарантується швидка доставка.

Деревні брикети

Це так звані євродрова, виготовлені у вигляді невеликих брусків певної форми. Паливні брикети створюються з деревообробних відходів, спресованих під великим тиском. Також в якості сировини може використовуватися гречане і соняшникове лушпиння.

Деревні брикети представлені трьома основними видами:

  • НЕСТРО – тверде паливо відомого виробника, у якому відсутні небезпечні домішки. Брикети мають циліндричну форму і виготовляються із сосни та дуба. Для євродрів НЕСТРО характерна енергоефективність, низька зольність та пожежна безпека. Брикети горять 6-7 годин;
  • РУФ – паливо, яке виготовляється у вигляді невеликої цегли. Як сировина використовується тирса берези, сосни, дуба. Паливо відрізняється високою тепловіддачею, мінімальною вологістю та зольністю. Брикети РУФ під час горіння не іскрять. Їх не потрібно додатково просушувати. Після доставки можна відразу використовувати паливо для обігріву приміщень;
  • ПІНІ КЕЙ – відмінною рисою брикетів є їхня специфічна форма. Це шестигранники, у яких є наскрізні отвори. Брикети ПІНІ КЕЙ виробляються з тирси дуба чи сосни. Також у продажу є євродрова, виготовлені із суміші порід дерева. У процесі виробництва використовується якісна сировина без небажаних домішок. Тому брикети вважаються екологічно чистими.

Вугільні брикети

Це паливо, яке на вигляд нагадує невеликі бруски. Брикети виготовляються із дрібної фракції вугілля. Також використовується вода, за допомогою якої вугільний пил перетворюється на в'язку масу і надалі спресовується, набуваючи необхідної форми. До переваг вугільних брикетів відноситься тривале горіння, відсутність іскор, висока міцність та стандартні розміри. Такий вид палива підходить для котлів та печей. Брикети згоряють практично без залишку, тому утворюється мінімальна кількість шлаку.

Торф'яні брикети

Це різновид твердого палива, яке виготовляється за сучасною технологією. Торф'яні брикети продаються за прийнятною ціною та підходять для обігріву приватних будинків, приміщень при будівельних майданчиках. Таке паливо є екологічно чистим, оскільки виготовляється із натуральної сировини. У процесі виробництва утворюються цеглини невеликих розмірів, що мають достатню міцність. Тому в ході транспортування брикети зберігають початкову форму та не розламуються. До плюсів такого палива можна віднести вологостійкість, тривале горіння та компактні розміри. Брикети зберігаються тривалий час. Для зберігання не потрібне спеціально облаштоване місце. І ще один момент – золу можна використовувати як добриво для рослин.

Паливні брикети представлені на ринку в широкому асортименті. Щоб зробити правильний вибір, ознайомтесь зі статтею https://1-teplodom.ru/brikety-dla-otoplenia-raznovidnosti-torfanye-ugolnye-drevesnye-toplivnye-dla-pecki-ugol-v-briketah/. Тут розповідається про види альтернативного палива та про характеристики.

Паливні брикети – вигідний варіант, в якому поєднується зручність застосування, доступність та хороша теплотворна здатність. Їх можна використовувати для обігріву приватних будинків, побутових приміщень, виробничих підприємств. Брикети довго горять і тліють, віддаючи тепло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брикети #паливні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...