• Головна
  • VITAGRO Nutrition – виробник кормів та преміксів для свиней
Новини компаній
18:00, 7 квітня 2022 р.

VITAGRO Nutrition – виробник кормів та преміксів для свиней

Новини компаній

Збалансований і здоровий корм впливає зростання свиней, забезпечує організм мікроелементами, робить м'ясо поживним і смачним. Самостійно приготувати комбікорм можуть лише професійні фермери, які знають правильне поєднання білків, жирів та клітковини.

Свинарям-початківцям легше купувати корми для тварин оптом від виробника.. VITAGRO Nutrition, який виготовляє кормові добавки за перевіреними рецептурами, збільшуючи доходність тваринницького бізнесу своїх клієнтів.

Особливості БМВС для свиней та поросят

Виробник разом із експертами у сфері свинарства розробив склад кормів, що задовольняє потребам тварин на певному етапі розвитку. Для молодняку, кнурів та свиноматок комбікорми відрізняються співвідношенням вітамінів, мінералів та протеїнів.

Висококваліфіковані фахівці різних напрямків розробили кращі вітамінні добавки для свиней та поросят, що містять клітковину, білкові компоненти, необхідні вітаміни груп A, K, D, E, B тощо, мікро- та макроелементи та інші важливі для ефективного зростання свиней компоненти.

Для підтримки здоров'я та покращення зростання в БМВС для свиней додають мінерали: йод, кобальт, кальцій, залізо, фосфор, селен, мідь. Комбінація органічних та неорганічних джерел підвищує засвоюваність корисних речовин.

Вітамінні добавки для поросят орієнтовані в розвитку органів прокуратури та систем, зміцнення імунітету. Корми для свиноматок підтримують організм при заплідненні, поросності та лактації. Зміст мікроелементів у них набагато більший, адже БМВС живлять як свиноматку, так і поросят. Чим здоровіше потомство, тим нижча смертність серед молодняку і вищий дохід фермерських господарств.

Премікс – допомога свинарям

Премікс для свиней доповнює основний раціон тими елементами, які тварина не може отримати із простої їжі. Підготовлені інгредієнти не псуються так швидко, як свіжі овочі та фрукти, завдяки чому комбікорм можна довше зберігати. Навіть за великого приплоду або неврожайного року у фермера вистачить кормів для годування поросят.

Переваги преміксів для свиней VITAGRO Nutrition

Премікси для свиней від нашої компанії мають найважливіші переваги:

• Свині ростуть швидше, міцніше за здоров'я та імунітет.

• Спостерігається менший відмінок молодих та дорослих особин.

• Збільшується кількість поросят під час опоросу.

• Свиноматки легше виношують поросят і відновлюються після опоросу.

• Завдяки годуванню преміксами з тіла тварини виводяться токсичні речовини та зайва рідина.

• Контролюється збільшення маси тіла, менше спостерігається ожиріння.

• Організм тварини повніше отримує кисень.

• Поліпшуються смакові властивості свинини.

VITAGRO Nutrition – виробник кормів та преміксів для свиней, фото-1

Виробник кормових добавок VITAGRO Nutrition пропонує купити премікси для свиней для всіх періодів годівлі, допомагаючи свинарським господарствам досягати високих показників вирощування.

VITAGRO Nutrition – виробник кормів для тварин

В основу виготовлення преміксів закладено міжнародну практику свинарства та постійне оновлення обладнання. Виробничих потужностей заводу вистачає виготовлення 12 000 тонн комбікормів на місяць.

Власна лабораторія допомагає аналізувати сировину, що надходить, на вході відбирати тільки якісні інгредієнти. Аналіз продукції відбувається безперервно: кількість клітковини, протеїнів та амінокислот перевіряють і в готових добавках. Виробник тестує корми на власному поголів'ї свиней, щодня годує преміксами та стежить за показниками зростання молодняку.

Компанія постачає премікси для свиней та поросят в Україні оптом та в роздріб. Оптові покупки вигідніше за ціною у перерахунку на одиницю комбікорму, а для постійних клієнтів VITAGRO Nutrition пропонує програму знижок.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...