• Головна
  • Vitagro Partner – захист рослин від шкідливих організмів
Новини компаній
00:04, 22 травня 2022 р.

Vitagro Partner – захист рослин від шкідливих організмів

Новини компаній
Vitagro Partner – захист рослин від шкідливих організмів

Захист культур від шкідників підвищує кількість та якість урожаю, допомагає аграріям реалізовувати повні партії сільгосппродукції та отримувати прибуток.

Компанія Vitagro Partner пропонує інокулянти та ЗЗР (засоби захисту рослин), які збільшують урожайність сільськогосподарських культур. Усі препарати перевірено на власних полях. Тривале спостереження за результатами використання дозволило вибрати оптимальні засоби захисту різних культур.

Биопрепараты для обработки семян

Біологічні засоби безпечні для ґрунту, насіння та рослин, а також майбутніх продуктів та їх кінцевого споживача. Інокулянт для сої Mycofix містить у своєму складі корисні мікроорганізми, завдання яких:

  • забезпечити коріння азотом;

  • забезпечити надходження амінокислот та вітамінів;

  • знизити споживання мінеральних добрив;

  • підвищити врожайність

Інокулянти для сої та інших бобових культур Mycofix містить макроелементи природного походження, завдяки чому не забруднюють ґрунт шкідливими хімічними речовинами. Препарат покращує поглинання води, уберігає схід від негативного впливу посушливої погоди.

Vitagro Partner пропонує купити інокулянт сої Mycofix тим аграріям, які часто стикаються з неурожайністю, а їхні поля розташовані у зонах жаркого клімату та проблемного ґрунту.

Засоби захисту рослин Bayton

Результат від застосування ЗЗР торгової марки Bayton проявляється швидко, що дозволяє оперативно боротися із захворюваннями та шкідниками. Виробник Vitagro Partner випускає різноманітні препарати:

  1. Інсектициди – позбавляють шкідників, які не дають культурі повноцінно розвинутися та шкодять урожаю.

  2. Фунгіциди – усувають збудників різноманітних грибкових захворювань.

  3. Гербіциди – перешкоджають проростанню бур'янів, оскільки вони забирають вологу, поживні речовини та сонячне світло у культури, що вирощується.

Засоби захисту рослин по-різному впливають на шкідливий організм, тому підбирати хімічний препарат слід з урахуванням виду шкідника чи грибкового захворювання, погодних та кліматичних умов регіону. На ефективність використання також впливає фаза розвитку сільгоспкультури.

Агрономи компанії допомагають підібрати оптимальні засоби захисту рослин, купити продукцію Bayton для конкретної посівної культури, щоби забезпечити максимально можливий урожай.

Гербіциди суцільної дії Bayton

Гербіциди допомагають очистити поле від будь-яких рослин: бур'янів, залишків культур з минулого посіву та випадково занесеного насіння. Наприклад, ґрунтові гербіциди мають пролонговану дію і стримують кілька хвиль бур'янів. Використання ґрунтових гербіцидів дозволяє отримати кращі сходи без шкідливого впливу з боку бур'янів.

Vitagro Partner пропонує гербіциди Bayton, які призначені, як до сходового (грунтового) так і після післясходового (страхового) захисту рослин. Препарати можна поєднувати з іншими засобами захисту, щоб досягти максимального очищення поля.

Vitagro Partner пропонує купити гербіциди Bayton, склад яких розроблений технологами з урахуванням світового досвіду у сільському господарстві та європейськими вимогами до продукції.

Інокулянти у поєднанні з гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами підбираються індивідуально під культуру вирощування та шкідливий об'єкт боротьби. Від успішності комбінації залежить врожайність. Рекомендаціями щодо застосування ЗЗР займаються професійні агрономи Vitagro Partner – які надають агрономічний супровід своїм партнерам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...