• Головна
  • Ніяких нових правил на пересування військовозобов'язаних по Україні не буде, поки що
Україна
15:35, 6 липня 2022 р.

Ніяких нових правил на пересування військовозобов'язаних по Україні не буде, поки що

Україна

Сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Серед іншого, розглядалося питання, яке набуло широкого суспільного резонансу, - про Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

«Підкреслюю, цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави.»

Тому, Начальником Генерального штабу Збройних Сил України з метою недопущення подальших маніпуляцій прийнято рішення про скасування дії Порядку та відправленням його на доопрацювання.

Оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.

«Як Головнокомандувач Збройних Сил і громадянин України закликаю українців до виконання свого конституційного обовʼязку із захисту держави.»- Валерій Залужний.

Інші новини Білої Церкви тут. 

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами

Наш Telegram канал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #мобілізація #дозвіл на виїзд #Україна #Біла Церква #обмеження #скасували
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...