• Головна
  • Міцні алкогольні напої: користь для організму людини
Новини компаній
15:45, 12 липня 2022 р.

Міцні алкогольні напої: користь для організму людини

Новини компаній

До міцних належать напої, вміст алкоголю в яких не менше 20%. До них відносяться віскі, коньяк, лікер, ром, джин, бренді, деякі бальзами. Більшість людей вважають, що алкоголь шкодить здоров'ю. Якоюсь мірою це справді так. У великих кількостях він справді приносить здоров'ю велику шкоду. Але у помірній кількості міцні напої можуть приносити не просто задоволення, але й стають профілактикою великої кількості хвороб.

Міцні алкогольні напої: користь для організму людини, фото-1

Як визначити корисну кількість міцних напоїв

Помірне вживання алкоголю – це небагато і не часто. Але ці слова кожен сприймає дещо по своєму. Краще за все орієнтуватися на такі значення. Якщо після вживання напою в вас виникає хоч найменше помутніння свідомості, зміна поведінки, це вже забагато.

Щоб зрозуміти, як часто вам можна вживати алкоголь, спитайте себе, чи можете ви прожити хоча б тиждень без вживання звичних напоїв. Якщо відповідь позитивна, значить все нормально. Якщо ви виживаєте міцний алкоголь кожного тижня або частіше, він завдає шкоди організму.

Користь міцних напоїв

Вживання міцних алкогольних напоїв значно знижує ризик наступних захворювань:

  • діабет;
  • серцевий напад;
  • артрит;
  • ішемічна хвороба серця;
  • інсульт;
  • остеопороз.

Також знижується ризик серцевої недостатності до 20%, а також ризик передчасної смерті через серцево-судинні захворювання. Помірне вживання алкоголю зменшує ризик виникнення тромбів, які блокують артерії серця, шиї та головного мозку.

Міцний алкоголь допоможе в таких випадках:

  • При сильному замерзанні 50 г міцного алкогольного напою сприяють зігріванню організму. Це відбувається завдяки розширенню судин та нормалізації кровообігу. Але більша кількість має протилежний ефект.
  • 20-25 г міцного алкогольного напою підвищують апетит. Він діє на центр насичення, у результаті активується його робота. Це відбувається протягом 15-20 хвилин. Це може принести користь, але не в тому випадку, коли в людини і так є зайва вага.
  • 20-40 грам міцного алкоголю здатне зняти сильний стрес. Але, якщо випити більше, ефект знову буде протилежним. Внутрішня напруга знімається завдяки дії такої кількості спиртного.

Невелика кількість міцного алкоголю підвищує рівень розумових здібностей. Тобто робота мозку активується, але одночасно уважність та координація дещо знижується. Тому потрібно сто разів подумати, перш ніж вживати алкоголь перед початком робочого процесу.

Будь-який міцний алкогольний напій має високу калорійність. Ця особливість йде на користь тільки тим, хто страждає на брак ваги і нестачу калорій.

Міцні алкогольні напої: користь для організму людини, фото-2

Які міцні напої вживати

Як бачите, міцні алкогольні напої дійсно корисні для організму, але лише в малих кількостях. І це не єдине обмеження. Якщо ви хочете отримати користь від вживання таких напоїв, треба також звертати особливу увагу на якість.

Часто дешеві напої мають низький ступінь очистки, тому в них присутні домішки, які негативно впливають на здоров’я, а при вживанні більш, ніж мінімальна доза, викликають похмілля, тобто, отруєння організму.

Крім того, в дешеві напої дуже часто добавляють синтетичні барвники, ароматизатори, інші смакові добавки, які зовсім не корисні для людини. Звісно, що все це знецінює користь, яку приносить міцний алкоголь.

Обирайте напої з розумом. Наприклад, в інтернет-магазині Vintage на вас чекає величезний вибір міцних напоїв на усі смаки з різних країн світу. Ви завжди можете отримати професійну консультацію сомельє, запросити документи, які підтверджують якість і оригінальність напою, а також обрати пляшку по дуже вигідним цінам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...