• Головна
  • Білоцерківських аграріїв закликають долучитися до проєкту зі збереження довкілля
16:55, 27 липня 2022 р.

Білоцерківських аграріїв закликають долучитися до проєкту зі збереження довкілля

Попри складності воєнного часу, який нині переживає наша держава, один з основних акцентів, наряду з оборонною сферою, робиться на підтримку економіки, у тому числі й агросектору.

Серед ключових методів зміцнення економіки є запровадження новітніх технологій, проте перешкодою на шляху впровадження українськими виробниками сучасних методів ведення сільського господарства є обмежене фінансування сектору, та недостатня обізнаність керівників агропідприємств і фермерів щодо переваг та прибутковості сталих сільськогосподарських практик.

Зважаючи на це, начальник Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк підтримує кожну можливість участі представників агробізнесу району у міжнародних програмах, грантах, проєктах.

Про доцільність долучення аграріїв Білоцерківщини до участі у міжнародній програмі «Секвестрування вуглецю в ґрунті шляхом мінімальної або ноу-тіл технології», спрямованої на впровадження новітніх технологій задля зменшення негативного впливу на екологію та отримання фінансової винагороди від закордонних донорів, йшлося під час зустрічі керівника району з представниками ТОВ «АГСОЛКО Україна».

Ця компанія має успішний досвід участі в міжнародних проєктах і наразі виступає в ролі з’єднувального компонента між вітчизняними аграріями й світовими промисловими гігантами.

«Ми ретельно вивчаємо кожну можливість запровадження ноу-хау у всі сфери життєдіяльності, і якщо реалізація цієї програми принесе користь не лише нашим виробникам, а й покращить екологію, обов’язково підтримаємо її», - підсумувала результати зустрічі ЛюдмидаМерзлюк.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами

Наш Telegram канал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#збереження довкілля #білоцерківщина #аграїї
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...