• Головна
  • Кредобанк впроваджує нові онлайн-послуги для бізнесу
Новини компаній
15:00, 1 серпня 2022 р.

Кредобанк впроваджує нові онлайн-послуги для бізнесу

Новини компаній
Кредобанк впроваджує нові онлайн-послуги для бізнесу

Кредобанк розширює можливості дистанційного обслуговування для бізнес-клієнтів в умовах воєнного стану в Україні. Відтепер юридичні особи та підприємці можуть дистанційно відкрити поточний рахунок додатково до існуючого, змінити тарифний пакет та отримати нові права й доступи в онлайн-банкінгу iFOBS.

Для зміни тарифного пакету, відкриття додаткового поточного рахунку чи здійснення інших змін щодо прав та доступів в системі дистанційного обслуговування «Клієнт—Інтернет—Банк» (iFOBS) бізнес клієнтам потрібно заповнити відповідну заяву за типовою формою, що розміщена на веб-сайті банку, підписати кваліфікованим або вдосконаленим електронним підписом і направити в банк через функцію IFOBS DocUpload.

«В умовах війни в Україні найвищими пріоритетами є безпека та швидкість. Ми прискорюємо усі процеси та щоденно змінюємо процедури, щоб наші клієнти 24 години на добу 7 днів на тиждень мали доступ до своїх коштів та банківських послуг Кредобанку. Нові онлайн-сервіси банку зменшать до мінімуму кількість візитів до банківських відділень та дозволять нашим бізнес-клієнтам швидше отримувати послуги банку», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

У березні 2022 року Кредобанк впровадив онлайн-подання документів на відкриття рахунків для нових клієнтів-юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Процес подання заявки онлайн діє для корпоративних клієнтів та клієнтів малого і середнього бізнесу й займає не більше 5 хвилин. Для цього потрібно:

·Зареєструватися в особистому кабінеті

·Завантажити скан-копії необхідних документів;

·Обрати відділення для обслуговування;

·Засвідчити заявку електронним підписом;

·Відвідати відділення після одержання СМС-повідомлення про створення рахунку.

Для нових клієнтів також діє спеціальний тарифний пакет «Бізнес онлайн» з безкоштовним веденням рахунків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...