
13:31, 3 вересня 2022 р.
Відбувся кулінарний захід в Олександрії з ведучим "Сніданок 1+1"
В дендропарку Олександрія, в саду "Мур" ведучий програми "Сніданок 1+1" Костя Грубич приготував борщ з яблуками на польовій кухні "Перемога".
Допомагали в приготуванні їжі військові та місцеві виробники продукції, які є учасники міжнародного руху SlowFood. Все це відбувалось під музику фінського віолончеліста, який родом з України — Лукаса Стасевського.
Польову кухню передали військовим 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців у межах проекту "Відлуння руйнації".

Підписуйтесь на нас в соцмережах, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
08:49, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
