
18:00, 5 вересня 2022 р.
На Білоцерківщині ще на одну поліцейську сім'ю стало більше
Сергій - старший оперуповноважений, Марина - дільничний офіцер поліції у Тетієві, які півтора місяці тому приїхали служити з Луганщини.
Сьогодні, 5 вересня молодята закріпили свій союз та створили сім'ю. Марина без вагань погодилась стати дружиною Сергія, після чого їх шлюб офіційно зареєстрували.
Бажаємо поліцейським молодятам щасливих та радісних моментів сімейного життя, не втрачаючи віри та сили духу для служби українському народові! Перемоги та мирного неба, вам, молодята, у вільній Україні!


Підписуйтесь на нас в соцмережах, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
08:47, 28 березня 2017 р.
07:15, 29 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
