
19:00, 6 вересня 2022 р.
На Білоцерківщині провели турнір з риболовлі
Білоцерківець Андрій Добровольський разом із партнерами провів змагання з риболовлі для дітей та їхніх батьків. Активний вид відпочинку організували на озері Картар, що у Володарському районі.
Турнір проходив два дні: у перший день провели теоретичні заняття, а на другий - власне відбувались змагання.
Результати наступні:
Золото здобув Артем Чиж, який наловив майже 21 кг риби;
Срібло завоював Ігнат Коваленко з результатом 16 кг 750 гр;
Бронзу отримав Макар Лемаш за понад 10 кг коропів.
Переможців нагородили грамотами та медалями.






Підписуйтесь на нас в соцмережах, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
39
12:01, 13 червня
12:19, 19 червня
10:38, 16 червня
12:56, 11 червня
