
10:30, 8 вересня 2022 р.
Зоопарк "Олександрія" проводить акцію "Щедрий врожай"

Працівники закликають приносити для тварин гарбузи, моркву, кабачки, буряк, капусту, груші, яблука, обліпиху, насіння та інші дари природи.
Краще приносити продукти врожаю поточного року, бо овочі та фрукти з минулого року звірі не їдять.
Акцію проводитимуть до кінця жовтня, тому кожен може поділитися їжею з “жителями зоопарку” щодня з 10 до 18 години.
Підписуйтесь на нас в соцмережах, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
08:49, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
