
11:10, 17 вересня 2022 р.
В Білій Церкві відкрили першу конфісковану АЗС

На заміну проросійських “Glusco” у Київській області запустили перші автозаправки під торговою маркою “U.GO”. Одна з них відкрилася в Білій Церкві на вулиці Павличенко.
На сайті держкомпанії зазначають, що до кінця вересня всього у Києві та області працюватимуть 30 націоналізованих заправок.
Нагадаємо, у травні цього року Кабмін передав Нафтогазу заправки "Glusco", які раніше належали Віктору Медведчуку. Загалом компанія отримала 172 арештовані АЗС.
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
07:15, 29 березня 2017 р.
08:52, 28 березня 2017 р.
08:47, 28 березня 2017 р.