• Головна
  • Надійний помічник у спірних питаннях: Форум АнтиКоллектор
Новини компаній
12:56, 23 вересня 2022 р.

Надійний помічник у спірних питаннях: Форум АнтиКоллектор

Новини компаній
Надійний помічник у спірних питаннях: Форум АнтиКоллектор, фото-1

Більшість людей регулярно звертаються до банків чи мікрофінансових організацій для отримання кредитів або короткострокових позик. На жаль, іноді виникають ситуації, коли вчасно виплатити борг не вдається: хвороба, воєнний стан та інші події, які неможливо було передбачити. Інакше кажучи, форс-мажор. Форум АнтиКоллектор допоможе розібратися у багатьох таких питаннях. Тут порадять, як вирішити проблему максимально вигідно та надійно.

Які питання можна вирішити на форумі?

Загалом, АнтиКоллектор – це спільнота, створена для всіх людей, яким потрібна допомога із проблемними кредитами. Чи рекомендації, як цих проблем уникнути. Нерідко мікрофінансові компанії та банки, а також колекторські служби порушують права своїх клієнтів, створюючи такі ситуації:

  • Вимагають термінове закриття кредиту, коли у договорі вказано інші терміни;

  • Погрожують та ображають у телефонному режимі;

  • Збільшують процентні ставки без попередження;

  • Подають позови до судів безпідставно;

  • І так далі.

На форумі ви можете зайти у відповідні розділи – тут є гілка, присвячена окремо кожному банку та кожній МФО. У них ви можете знайти відповіді на багато питань або ж поставити своє запитання. Вам допоможуть не лише досвідчені користувачі кредитів, а й професійні юристи. При цьому відповіді є абсолютно безкоштовними, а користь від них може бути колосальною.

Якщо банк подав до суду?

Більшість людей бояться слова Суд, чим і користуються багато фінансових організацій. Вони надсилають смс, де обіцяють подати позов до суду, якщо ви не виконаєте тих чи інших вимог. На форумі юристи докладно розповідають про всі законні та незаконні вимоги банків або МФО. Відповідно, у багатьох випадках суд може прийняти сторону клієнта організації. Не соромтеся ставити питання в потрібних гілках, і вам обов'язково допоможуть порадою, розкажуть, як поводитися в тій чи іншій ситуації.

Суперечки з МФО

Мікрофінансові організації допомагають вирішувати термінові фінансові питання, але нерідко зловживають своїми правами та можливостями. Наприклад, нараховують величезні відсотки через прострочення. Так, наприклад, людина може взяти кредит 2000 гривень, а за кілька місяців сума набіжить до 50000 гривень.

З огляду на те, що навіть законодавчі норми з'явилися, які не дозволяють нараховувати відсоток понад 200% від тіла кредиту, багато компаній все одно розраховують на незнання клієнтів та порушують ці моменти. На форумі розкажуть, як заплатити за тіло кредита чи навіть менше та закрити раз і назавжди проблемне питання із фінансовою компанією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...