
12:26, 26 вересня 2022 р.
Білоцерківські спортсмени здобули чотири нагороди на турнірі з вільної боротьби

Білоцерківські спортсмени здобули чотири нагороди на турнірі з вільної боротьби
У Хмельницькому відбувся обласний турнір з боротьби «Олімпійські надії Поділля». Участь у змаганнях взяли вихованці ДЮСШ "Богатир".
За підсумками турніру, наші борці здобули 3 бронзи і одне срібло:
Безуглий Іван (вагова категорія 38кг)
Гахраманов Осман (вагова категорія 22кг)
Тищенко Анна(вагова категорія 29кг) ,
Сопін Богдан (вагова категорія 42кг)
Вітаємо спортсменів!
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
12:01, 13 червня
12:19, 19 червня
13:31, 21 червня
10:54, 14 червня
32