• Головна
  • Як називається рідина для електронних сигарет: все про жижі
Новини компаній
10:49, 29 вересня 2022 р.

Як називається рідина для електронних сигарет: все про жижі

Новини компаній

Поява новітніх систем для вейпінгу була не чим іншим, як революцією для парильників усього світу, особливо для тих, хто новачок і все ще намагається назавжди відмовитись від цигарок. Курилки особливі, тому що вони спеціально розроблені для забезпечення найкращої продуктивності, використовуючи солевые жижи нового покоління.

Як називається заправка для вейпу — що таке сольовий нікотин?

У своїй природній формі в тютюновій рослині нікотин є протонованою сілью. Іншими словами, молекула нікотину має додатковий протон, який зв'язує її із сіллю. Нікотин не є особливо летким у формі солі, що ускладнює досягнення високих виходів у процесі екстракції. Тому переробники тютюну, які хочуть витягти нікотин, наприклад, для краплі для електронної сигарети і продуктів, що замінюють нікотин, зазвичай використовують розчинники для збільшення виходу екстракції. Аміак є найбільш популярним розчинником, який використовується для екстракції нікотину, але для цього процесу можна використовувати багато інших з високим pH. Вплив на тютюн лужного розчинника руйнує протон, який зв'язує нікотин із сіллю, і в результаті виходить летюча версія нікотину, звана нікотином у вигляді вільної основи.

Як називається рідина для електронних сигарет: все про жижі, фото-1

Якщо цікавить як називається рідина для вейпу, то тут є дві назви: freebase та солюха. Рідина на сольовому нікотині ідеально підходить для більшості нових вейпів, тому що забезпечує схожий на цигарку досвід паріння та дозволяє людям легко перемикнутися з куріння на вейпінг. На ринках, які не обмежують вміст нікотину в рідині для електронних сигарет, жижка доступна у дуже високій концентрації, з якою нікотин на вільній основі не може зрівнятися. Хоча він більш біодоступний, факт, що солюха доступна з вищою концентрацією нікотину, долає цю різницю.

Порадьте рідину для електронних сигарет: як визначити найкращі вейпи?

Якщо ви думаєте про те, як називається жижа для вейпу та як спробувати рідину із сольовим нікотином, потрібно мати відповідний пристрій для паріння. Сьогодні на ринку представлено надзвичайно велику різноманітність девайсів, але не всі з них підходять для нікотинової солі через надзвичайно високу концентрацію речовини. Потужний субомний вейп-мод не є правильним вибором для електронної рідини з концентрацією нікотину 50 мг/мл, тому що зрештою ви вберете занадто багато нікотину. Парильник не отримає жодного задоволення і навіть можете відчути себе погано.

Як називається рідина для електронних сигарет: все про жижі, фото-2

Якщо хочете скуштувати рідину для електронних сигарет з високою концентрацією нікотину, знадобиться пристрій для вейпінгу, призначений для вдихання «рот у легені» (MTL). Вейпи MTL генерують відносно невеликі хмари пари. Це саме те, що вам потрібно, коли жижку з високим вмістом нікотину. Якщо ви не впевнені, чи підходить конкретний пристрій для солюхи, прочитайте опис продукту. Загалом, ви виявите, що пристрій з рота в легені, як правило, має вузький мундштук і маленькі вентиляційні отвори. З іншого боку, курилка із широким мундштуком та великими вентиляційними отворами не підходить для рідин із високою концентрацією сольового нікотину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...