
16:30, 28 вересня 2022 р.
В озеро парку Олександрія випустили лебедів після реабілітації

Про це повідомляють у музеї живої флори та фауни дендропарку "Олександрія".
Влітку до парку привезли хвору лебідку та лебедя, який проживав у несприятливих умовах.
За кілька місяців обох пернатих вилікували. Наразі вони почуваються добре та вже плавають, привертаючи увагу туристів.
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
15:15, 22 червня
13:28, 17 червня
22:31, Вчора