• Головна
  • Профільний комітет Ради підтримав "дерегуляційну гільйотину"
11:54, 29 вересня 2022 р.

Профільний комітет Ради підтримав "дерегуляційну гільйотину"

Профільний комітет Ради підтримав "дерегуляційну гільйотину", фото-1

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку підтримав ухвалення в першому читанні урядового законопроєкту №8058 про "дерегуляційну гільйотину", повідомила депутатка Роксолана Підласа. Він передбачає значне скорочення державних дозволів, необхідних для ведення бізнесу.

"Комітет економічного розвитку схвалив у першому читанні законопроєкт про так звану "дерегуляційну гільйотину", який дозволить не застосовувати більшість ліцензій і дозволів, які сьогодні змушений отримувати бізнес", – заявила депутатка.

Зараз в Україні діє майже 1300 інструментів державного регулювання: дозволів, ліцензій, погоджень, висновків, свідоцтв, декларацій, повідомлень, посвідчень.

У випадку ухвалення законопроєкту держава перегляне цей список за принципом 1-in-2-out. Тобто щоб залишити один дозвіл чи ліцензію, потрібно буде скасувати не менше двох інших.

Виключний перелік інструментів державного регулювання бізнесу формуватиме спеціальна комісія на чолі з міністрами економіки та цифровізації, а затверджувати – уряд.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #Верховна Рада #підприємці #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...