• Головна
  • Як електричні нагрівальні мати захистять від холоду, якщо вимкнуть газ і централізоване опалення
Новини компаній
18:00, 29 вересня 2022 р.

Як електричні нагрівальні мати захистять від холоду, якщо вимкнуть газ і централізоване опалення

Новини компаній

Загроза припинення постачання газу та централізованого теплопостачання – цілком реальна. Однак Україна має багато потужностей для виробітку власної електричної енергії. Саме тому фахівці радять у якості альтернативного і достатньо економного джерела постачання тепла обрати «теплу підлогу». Для її монтажу потрібно декілька годин роботи фахівців і придбання спеціальних засобів нагріву – нагрівальні мати. Про особливості нагрівальних матів під плитку наші експерти радять дивитися тут:  https://tepliy-pol.com.ua/tonkie-nagrevatelnye-maty/. А ми розкажемо коротко, що це за спосіб обігріву приміщення і які у нього є переваги.

Переваги теплої підлоги і нагрівальних матів

Нагадаємо – тепла підлога, це спосіб обігріву квартири чи будинку за допомогою спеціальних ТЕНів, що вмуровані у підлогу. Основний елемент цієї ефективної і автономної системи теплопостачання – теплогенеруючі елементи, що отримують енергію із електрики і перетворюють її у теплову. Принцип дії приблизно такий, як і електричному чайнику, проте тут замість води – вкрита керамікою, підлога. Теплогенеруючими елементами у теплій підлозі є нагрівальні мати. Це – великі ТЕНи, з’єднані у багатометрові поверхні і готові до використання.

Перша і найголовніша перевага такої системи – тепло піднімається від підлоги, а не зі сторони стіни чи згори. Саме на поверхні ми відчуваємо тепло або холод. За таким принципом працюють якісні кондиціонуючі системи, які впливають перед усім на температуру повітря яка є на рівні зросту людини.

Тепла підлога створює дуже комфортне тепле середовище, обігріваючи підлогу і довго утримуючи тепло, завдяки тому, що передавачем тепла є керамічна плитка. Вона тривалий час зберігає нагрів і віддає його поступово. Тому можна плавно регулювати нагрів, встановлюючи періоди ввімкнення та паузи у роботі електроприладу.

Як встановлюють теплі мати для обігріву

Монтаж теплої підлоги відбувається за допомогою нагрівальних матів. Вони мають три суттєві переваги, порівняно із звичайним збиранням і встановленням теплої підлоги:

  • швидкий монтаж, який потребує лише розташування на підлозі готової, безпечної та надійної конструкції на визначену площу кімнати;
  • облаштування матів для теплої підлоги певної потужності, яку можна одразу підібрати під конкретну мережу та її пропускну здатність електромережі;
  • встановлення обігріву без зміни геометрії підлоги, необхідності вирівнювання і укладки бетонної стяжки, монтаж під кераміку, яка за день-два вже може використовуватись.

Знайти всі необхідні матеріали для облаштування теплої підлоги та придбати теплі мати, інші будівельні матеріали можна на сайті компанії «Тепло-Стиль» https://tepliy-pol.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...