
09:52, 2 жовтня 2022 р.
В Білій Церкві відбувся Чемпіонат області з волейболу серед юнаків та дівчат (фотозвіт)

1 жовтня 2022 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат Київської області з волейболу серед юнаків та дівчат 2006 р. народження та молодших. ДЮСШ “Юність” приймала участь 2 командами.
За результатами змагань дівчата стали срібними призерками, юнаки зайняли 4 місце!
Кращими гравцями були капітани команд — Сич Марія та Садовий Олександр!
Дякуємо ЗСУ!
Слава Україні!









Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
12:01, 13 червня
12:19, 19 червня
13:31, 21 червня
10:54, 14 червня
32