• Головна
  • В Білій Церкві відкрили Школу місцевої демократії
10:06, 4 жовтня 2022 р.

В Білій Церкві відкрили Школу місцевої демократії

В Білій Церкві відкрили Школу місцевої демократії, фото-1

1 жовтня 2022 року відбулось відкриття «Школи місцевої демократії", яка реалізується у рамках проекту «Стала інтеграція ВПО у Білоцерківську громаду», захід організовано КПБМР "Агенцією стратегічного розвитку Білої Церкви" у співпраці з Громадська організація "СОНЯХ" та за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

Метою «Школи місцевої демократії» є допомога внутрішньо переміщеним особам інтегруватись у Білоцерківську спільноту, отримати нові знання, які у подальшому допоможуть впливати на розвиток громади.

До першого заняття долучилось більше 25 осіб, переселенців та місцевих мешканців.

Голова громадської організації «Сонях», Олексій Кудінов презентував інформацію щодо сучасного стану міста Білої Церкви у різних галузевих напрямах, розповів про досягнення, проблеми та перспективи. Акцентував увагу, на особливостях розробки стратегічних документів міста та завдань, які потрібно вирішувати сьогодні.

Щодо питань формування громадського бюджету та залучення активних громадян до розбудови міста, виступила Оксана Сахарова, депутатка Білоцерківської міської ради.

Слухачі жваво цікавились ситуацією щодо економічного зростання міста, розвитку соціальної інфраструктури, зокрема побудови закладів із інклюзивним навчанням.

Особливо порадувала активність учасників у самоорганізації щодо вирішення адміністративних питань.

Старт навчання відбувся успішно: позитивні емоції, інформативні лекції, практичні завдання та перспективи позитивної адаптації у приймаючій громаді, надихатимуть слухачів на активні кроки у самореалізації.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародний фонд "Відродження" у межах Програми «Демократична практика» проєкту: «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб до життя в нових громадах».

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного Фонду «Відродження».

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #ВПО #школа #СОНЯХ #Фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...