• Головна
 • Таксі для людей з інвалідністю – це «Пандус»
Новини компаній
16:22, 17 жовтня 2022 р.

Таксі для людей з інвалідністю – це «Пандус»

Новини компаній
Таксі для людей з інвалідністю – це «Пандус», фото-1

Особые люди нуждаются в индивидуальном подходе, особенно при передвижении в условиях населенных пунктов. К сожалению, наш городской транспорт не оборудован для людей с определенными недостатками. Инвалиды вынуждены жить без права на широкий круг общения, расширение кругозора. Перевозка инвалидов и больных – это одна из самых сложных процедур транспортировки. «Пандус24» – это такси для людей с инвалидностью. Мы работаем в Киеве и в Киевской области. Мы стремимся обеспечить свободное перемещение инвалидов по городу и не только. Это реальная возможность доехать до пункта назначения комфортно и быстро.

Почему выбирают Пандус 24

Наши особые клиенты могут круглосуточно рассчитывать на наши услуги. Мы не задаем вопрос – как перевезти инвалида, мы делаем это профессионально и опытно. Консультацию предоставляем бесплатно.

 • Ми враховуємо те, наші клієнті – особливі. Розуміємо, що транспорт необхідно надавати своєчасно - це дуже важливо для них. Гарантована надійність послуги в тому, що закази ми не відміняємо. Ми цінуємо те, що нам довіряють.
 • Обладнання, яке має наш сервіс, на сто відсотків високотехнологічне. Ми застосовуємо досвід своїх європейських колег. Технічні засоби нового покоління дозволяють виконувати навіть проблемні види транспортування інвалідів. Саме ці можливості дозволяють надавати послуги з перевезення людей з обмеженими можливостями на високому рівні.
 • Людяність – це наше основне гасло. У нас працюють тільки спеціально навчені люди. Ми розуміємо, що наші клієнти потребують особової уваги та поважного ставлення. Не тільки з фізичного, а й з емоційного боку. Наші професіональні водії та супроводжуючі відкрито та тепло спілкуються з клієнтами. Відносяться до них як до них з теплою повагою. Особливо це стосується дітей-інвалідів. Дуже важливо, щоб вони відчували себе спокійно і захищено.

Приватне багатофункціональне таксі пропонує бережний та професіональний супровід при перевезенні інваліда – візочника, навіть з важкими вадами, якщо є така потреба. На плату за послугу впливають декілька факторів:

 • Відстань від точки виїзду до точки доставки
 • Необхідності супроводження (надання допомоги при пересуванні)
 • Використання додаткових спеціальних засобів
 • Наявності очікування клієнта

Транспортування людей з обмеженими можливостями передбачає присутність відповідного персоналу та спеціально обладнаного транспорту. Під час перевезення положення тіла людини визначає спеціаліст та фіксує ременями безпеки для більш комфортного транспортування. Ми все продумали. В наших авто є всі необхідне:

 • Бічні двері, які зсуваються
 • Пандус для спрощення пересування на візку
 • Великий салон
 • Ремні для фіксування
 • Професіональні супроджуючі
 • Комфортна температура
 • Підлога з комфортним покриттям

Хто ще користується таксі «Пандус24»

“Пандус24” має комплекс послуг, а не тільки таксі для інваліда - візочника. Ми також допомагаємо спуститися і піднятися сходами. Ми очікуємо стільки, скільки потрібно. Для нас немає поганої погоди.

Разом з людьми, які мають інвалідність різної категорії, скористатися послугою цього сервісу можуть:

 • Люди похилого віку
 • Клієнти, які перебувають в ослабленому стані після перенесених захворювань або операцій, або під час хвороби

Якщо немає можливості скористатися міським транспортом, таксі «Пандус 24» завжди прийде на допомогу.

Вартість послуг

Транспортування на інвалідному візку з супроводом до 15 км за 90 хвилин – 600 грн

Транспортування на інвалідному візку з супроводом до 40 км за 180 хвилин – 1200 грн

Перевезення за містом – 300 грн (30 км)

Допомога на сходах з використанням в 5-поверховому гусеничного підйомника (спуск та підйом) з вагою пацієнта до 90 кг – 200 грн

На території України ціна за перевезення в обидва боки від 250 км складає 13 грн за кілометр.

Очікування протягом за 60 хвилин – 200 грн

«Пандус24» предоставляет возможность людям с ограниченными возможностями стать частью Европейской страны, когда все люди равны, имеют одинаковые возможности, даже если есть тяжелые изъяны. Благодаря нам, инвалиды становятся полноценными членами общества, получают удовольствие от жизни, общения. Они свободно передвигаются по городу, дорогам и т.д., они познают мир.

Сделайте заказ на сайте https://pandus24.com.ua/perevozka-invalidiv-kolyasochnikiv/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...