
13:38, 9 листопада 2022 р.
На Білоцерківщині жінці незаконно дали в оренду земельну ділянку вартістю майже 60 млн грн

У 2020 році між жінкою та сільською радою в особі сільського голови було укладено договір оренди земельної ділянки на території Рокитнянського району.
Правоохоронці встановили, що вказана земля була передана громадянці в оренду всупереч Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Земельного кодексу України, оскільки питання про надання в оренду земельної ділянки на сесії не вирішувалось та рішення з цього приводу не приймалось.
Прокуратура звернулась до суду щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею понад 23 га вартістю близько 60 млн грн.
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Основні причини вибрати трансфер від SkyTransfer
Новини компаній
11:00
19 грудня
Як підготуватися до поїздки за кордон?
Новини компаній
15:00
18 грудня
Трансфер до Польщі: гарантована безпека та зручність
Новини компаній
12:00
17 грудня
16:20
16 грудня
Оголошення