
14:35, 19 листопада 2022 р.
Білоцерківські борці здобули чотири нагороди на Чемпіонаті України з вільної боротьби

З 15 по 18 листопада в м. Коломия проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок.
Учасниками змагань була і збірна команда Білоцерківської міської територіальної громади - вихованці спортивного ліцею, ЦОП та ДЮСШ "Богатир".
За підсумками змагань наші спортсмени завоювали 4 нагороди різного гатунку:
?Погосян Нарек (вагова категорія 70 кг);
?Богданець Назар ( в. к. 86 кг)
?Лесковець Юля (в. к. 65кг);
?Поштар Анна (в. к. 68кг).
Вітаємо спортсменів і бажаємо подальших перемог!
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
Оголошення