• Головна
  • Анонімне лікування наркоманії: тут вас завжди зрозуміють
Новини компаній
16:54, 4 грудня 2022 р.

Анонімне лікування наркоманії: тут вас завжди зрозуміють

Новини компаній

Найскладнішим органом у людському тілі є мозок, важко переоцінити згубний вплив наркотичних речовин на зв'язок між нейронами. Крім того, наркотики можуть змінювати важливі ділянки мозку, найчастіше вони вражають кору, що призводить до ослаблення психічної діяльності та занепаду особистості в цілому. 

Окрім центральної нервової системи від токсичного впливу таких речовин страждають усі системи організму: серцева недостатність, патології дихання, великий ризик ВІЛ-інфікування та інше. Невже вас влаштовує той факт, що психічний і фізичний стан людини, її самопочуття та настрій повністю залежать від наркотику? Лечение наркомании Киев – це шанс почати нове життя без залежності, курс розраховано на 6 місяців, його програма адаптована до психологічної методики «12 кроків».

  • Повна відмова від наркотиків та сертифікована програма детоксикації організму.Комплексна програма спрямована на зняття психологічної та фізичної залежності від прийому наркотичних речовин, що сприяє відновленню соціального статусу пацієнта.

  • Повноцінне терапевтичне середовище, де пацієнт знаходиться разом із такими ж залежними та працює над собою під наглядом наркологів, психологів, психотерапевтів та експертів з хімічної залежності. 

Навіть одноразове вживання наркотиків може призвести до появи залежності. Не зволікайте, якщо є проблема, звернення до наркологічного центру – це дійсно правильне рішення, яке здатне врятувати життя.

Чому варто довірити вирішення цієї делікатної проблеми фахівцям центру? 

Кваліфіковані спеціалісти клініки готові без осуду вислухати вашу історію розвитку залежності з метою визначення найбільш ефективної програми лікування. Люди бояться розголосу, тому досить часто приховують, що вони або їхні родичі страждають від наркоманії. Звернення до Всеукраїнського наркологічного центру «Медикон» допоможе усвідомити проблему та почати терапію. 

  • Реабілітанту гарантована анонімність лікування.

  • Сучасні та ефективні наркологічні методики.

  • Робота з пацієнтом та його сім’єю – досвідчені психологи знають як знайти підхід до кожного. 

  • Психотренінги та консультації, відновлення цінностей спілкування з людьми.

Дізнатися більше про умови анонімного лікування та можливості центру можете за посиланням https://nonarcotic.com.ua/kiev/. Тут вам допоможуть позбутися наслідків вживання наркотиків та покращити стан організму. Завдяки відновленню зв’язку з реальністю і формуванню стійкої мотивації, можна назавжди залишити наркотики в минулому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...